Başak – 1 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

1 Ağustos haftası burç yorumları... Başak burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Aslan burcundaki Yeni Ay ile başlıyoruz arkadaşlar. Bu Yeni Ay etkisi ile arkanızdan dönen türlü dolaplar, dedikodular hepsi ortaya çıkmaya başlıyor. Bu tam da kimin dost kimin düşman olduğunu anlamanızı sağlayacak. Hayatınızla ilgili bir takım gelişmeler üzerinde söz sahibi olmanız zor olabilir. Koşulları ve şartları idare etmekte zorlanabilirsiniz.

Bu Yeni Ay döneminde yurt dışı, seyahatler, yabancılarla ilgili konularda da bir takım gelişmeler yaşayabilir, sonradan değerlendirebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. Evinizde, yuvanızda, ailenizi ilgilendiren konularda olası problemler bu Yeni Ay sayesinde çözüme kavuşacak. Bu Yeni Ay döneminde, ruhunuza çok iyi gelecek tedavi ve şifa yöntemlerine başvurabilirsiniz. Psikolojik anlamda zorlandığınız ne konu varsa bu Yeni Ay akabinde tedavisini de getirecektir size. Sürpriz bir kazanç durumunda söz konusu olabilir. Ya da bir takım bağımlılıklarınızı bırakmak için de destekleyici olabilecektir.

Yeni Ay’da Güneş/Satürn etkileşimi ile evinizde, yuvanızda, ailenizde, yaşadığınız yerde bazı düzenlemelere gidebilirsiniz. Eşyaların yerleri değişebilir, evde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Ailenizle ikili konularda sorumluluklarınız bu hafta biraz artabilir. Olası sorunlar var ise, problemlere ciddi yaklaşımlarla rahatlıkla çözebilirsiniz. Bu hafta ev almak, satmak, gayrimenkul konularına yönelmek için de harika olacaktır. Bu hafta Mars da yeniden Yay burcuna geçiş yapacak ve 27 Eylül’e kadar seyahat edecek. Tabii bu dönemi daha iyi anlamak için Mart-Haziran arasındaki gündeminizi düşünmenizi tavsiye ederim. Gücünüzü, kuvvetinizi yönlendireceğiniz ve çaba sarf edeceğiniz alanın ev, yuva, aile, yerleşim, yaşadığınız ve yaşamı sorgulama ile ilgili konular olabileceğine işaret etmekte. Evinizde tamirat gerektiren tüm işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Bunun yanı sıra ailenizle olası tartışmaların sonucunda haklı ve kazançlı olarak çıkabileceksiniz. Enerjinizin çoğunu evinizle ilgili konulara yöneltmeye başlıyorsunuz. Bu hafta Venüs Başak burcuna geçiş yapacak ve ay sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Bir kere enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor, kişisel bakımınızla çok daha ilgileneceksiniz. Hayatınızda yeni oluşumlar, yeni başlangıçlar dikkat çekici olacak. Siz aşka değil aşk size doğru gelecek. Fiziki görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.