Başak – 22 Şubat haftası

Kişisel hayat hedefleriniz, kimliğiniz, amaç duygunuz, sağlığınız ve fiziksel koşullarınızı ilgilendiren alanda meydana gelecek bu Dolunay.

Haftaya burcunuzdaki Dolunay ile başlıyoruz. Kişisel hayat hedefleriniz, kimliğiniz, amaç duygunuz, sağlığınız ve fiziksel koşullarınızı ilgilendiren alanda meydana gelecek bu Dolunay.

Öncelikle iyi haberle başlayalım, Dolunay‘dan hemen sonra diyete başlayabilir ve hızla kilo verebilirsiniz. Hayatınıza çeki düzen vermek, kendinizi toparlamak, yeni kararlar almak, yarım kalan işlerinizi bitirmek, fiziksel olarak yeni bir şeyler denemek için destekleyici olacaktır. Fakat Dolunay haftasında Ay/Neptün sert etkileşimi sizin gerçeklik algınızla oynayabilir, hayata karşı, başınıza gelen olayları analiz ederken gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Aşırı hassas ve dışarıdan gelen her türlü etkiye açık bir hale gelebilirsiniz. Çok fazla alkol ve türevleri tüketmemeye özen gösterin. Zehirlenme, çabuk çarpılma gibi durumlar oluşabilir. Duygu dünyanıza dalgalanmalar oluşabilir siz bile aslında ne istediğinizi tam olarak bilemeyebilirsiniz. Özellikle hem ikili ve özel ilişkilerinizde hem de ortaklıklarınızda.

Farkında olmadan çevrenizdeki insanları kurtarmaya çalışan birine dönüşebilirsiniz ama yapmamanızda da fayda var. Yardım etmeyin değil, ama kendinizi de kurban etmeyin. Kolay aldanabilir, çabuk inanabilirsiniz ve bu yüzden de zarar görebilirsiniz. Kendinize karşı gereksiz acımasızlıkta eleştirilerde getirmeyin. Dolandırılma, kandırılma durumlarına karşıda dikkatli olun.

Loading...