Başak – 26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

26 Şubat haftası burç yorumları... Başak burcunu bu hafta neler bekliyor?

Başak – 26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Kişisel hayat hedefleriniz, kimliğiniz, amaç duygunuz, sağlığınızı, fiziksel koşullarınızı ilgilendiren alanda meydana gelecek bu Dolunay. Öncelikle iyi haberle başlayalım, Dolunay’dan hemen sonra diyete başlayabilir ve hızla kilo verebilirsiniz.

Hayatınıza çeki düzen vermek, kendinizi toparlamak, yeni kararlar almak, yarım kalan işlerinizi bitirmek, fiziksel olarak yeni bir şeyler denemek için destekleyici olacaktır. Evlilik ve ortaklık konularında yaşadığınız ikilemler varsa bu dönemde yaşadığınız çelişkileri su yüzüne çıkaracak duygusal stresler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda daha fazla romantizm ve aşk yaşamak için istekli olacaksınız. Dış görünümünüzü değiştirmek sosyal hayatınızı güçlendirmek yeni birliktelikler kurmak için plan yapabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermek önem kazanıyor. Zayıflamak diyet yapmak gibi konularda motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür'ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Aranızın bozuk olduğu, yakın çevrenizdeki insanlarla kuracağınız sağlıklı iletişim ile işleri yoluna koyabileceksiniz. Hafta boyunca sözleşmelerden kazanç elde edebilir, anlaşmalar yapabilirsiniz. Haber beklediğiniz iş ile ilgili, önemli yerlerden olumlu haberler alabileceksiniz. Hafta boyunca kendinize güzel bir seyahat planı yapabilirsiniz. Partnerinizle birlikte iletişim oldukça keyifli aktığı bir seyahate de çıkabilirsiniz.