Boğa burcu ve özellikleri

Bir Boğa burcu kolay kolay sinirlenmez. Fakat sinirlendiğinde de bastığı yerde iz bırakır. Peki Boğa burcunun diğer özellikleri nelerdir?

Boğa burcu ve özellikleri

Boğa burcu devamlılığın, sağlamlılığın burcudur. Boğa burcu insanları kolay kolay sinirlenmez fakat sinirlendiği zaman toprağa bastığında iz bırakan kişidir. Bir Boğa burcu insanını kızdırmanızı şiddetle tavsiye etmiyorum.

Boğa burcunu Venüs yönetir. Elle tutulur, somut güzellikler peşindedir. Dokunabildiği, hissedebildiği güzellikleri sever. Toprak grubu bir burç olan Boğa, doğayla iç içedir.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

Boğa burcu rekabet ortamından ve risk almaktan kaçar. Akla gelebilecek her şeyi sahiplenir. Güvenilirdir. Bu bir Boğa burcuna söylenebilecek en güzel tabirdir. Çünkü kendisi güvenmek ister ve etrafına böyle bir profil çizer.

Medikal astrolojiye göre ise Boğa burcu; Vücutta omuz başlangıcından enseye kadar olan kısmı yönetir. Yine lenf bezlerinde problemler, boğaz ağrıları, ses kısılmaları, boyun bölgesinde yağ kistleri, boğaza inen akıntılar, bademcik ile ilgili problemler, Boğa bölgesi ile ilgili sorunlar haritadaki Boğa vurgusu fazla olan kişilerdeki olası sorunlardır. Beyincik, alt çene, paratiroid bezleri, vücudun kalsiyum dengesi Boğa burcunun yönetimi altındadır.