1 Kasım Çarşamba – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Koç burcunda seyahat edecek. Ay'ın Koç burcunda ilerlediğinden sakin kalmak, sabırlı olmak biraz zordur. Tepkilerimiz sert olabilir, son söylenmesi gerekeni ilk söylememeliyiz. Aceleci davranabilir, ani kararlar almaya eğilimli olabiliriz.

1 Kasım Çarşamba – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Koç burcunda seyahat edecek. Ay’ın Koç burcunda ilerlediğinden sakin kalmak, sabırlı olmak biraz zordur. Tepkilerimiz sert olabilir, son söylenmesi gerekeni ilk söylememeliyiz. Aceleci davranabilir, ani kararlar almaya eğilimli olabiliriz.

 

Yeni başlangıçlar yapmak, yaşamımızı şekillendirmek içi uygun zamanlardır. Kendimizi direkt olarak ortaya koyabiliriz. Yeni tatlara, heyecanlara açığızdır. Söz dinlemez, deneme yanılma yolu ile yönümüzü bulmaya çalışabiliriz. Patavatsızlığa yakın açık sözlü olmaktan kaçınmak yerinde olacaktır. Bencilce davranışlar yüzünden zarar görebilirsiniz. Öfke kontrol problemi olanlar ekstra dikkat etmeli, kafa göz dalmamalı kavga etmemeliler. Özellikle baş bölgesindeki organlar hassastır. Baş, göz, migren ağrıları tetiklenebilir. Ağrı kesicileriniz yanınızda bulunsun. Çabuk atarlanabilir, hızlı hareket edebiliriz, sakarlıklara karşıda dikkatli olun.

Yüzde sivilcelerin oluşması çok daha kuvvetle muhtemeldir. Bu yüzden fazla yağlı ve şekerli gıdalardan uzak durmalısınız. Amaç belirleyip o amaç uğruna planlar yapıp adımlar atmak için çok idealdir. İyimser, hevesli, coşkulu ve hayatımızda yeni bir takım başlangıçlar yapmak için uygun zamanlardır. Lidersel özelliklerimizi daha fazla ortaya koymak isteyebilir, bir takım konular için öncülük etmek isteyebiliriz.