15 Kasım Çarşamba – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Terazi burcunda seyahat edecek. Ay Terazi burcunda iken estetik kaygıların tavan yaptığı zamanlardır. İlişkiler kurmak, ortaklıklar kurmak için güzel bir gündür. Estetik operasyon olmak için uygundur arkadaşlar. Diyetisyene gitmek için de, estetikle ilgili her konuya balıklama dalabilirsiniz.

15 Kasım Çarşamba – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Terazi burcunda seyahat edecek. Ay Terazi burcunda iken estetik kaygıların tavan yaptığı zamanlardır. İlişkiler kurmak, ortaklıklar kurmak için güzel bir gündür. Estetik operasyon olmak için uygundur arkadaşlar. Diyetisyene gitmek için de, estetikle ilgili her konuya balıklama dalabilirsiniz.

Yaşamımızda huzur, sessizlik, uyum, denge ihtiyacı çok artar. Yüksek sesli her şey rahatsız eder. Gelişen olaylara karşı iyimser yaklaşımlar sergileriz. Ama kendinizi aptal yerine de koydurmayın. Hak, adalet kavramları ön plana çıkabilir. Güçlü değil haklının tarafında olmaya çalışırız. Sanatsal konularla ilgilenmek için güzeldir, ilham perileri etrafımızdadır. Kararsız kalmak bizleri zora sokar. Ne istediğimizi bilmek zorundayız, yoksa fırsatları kaçırabiliriz. Fazla kabullenici bir moda bürünürüz, aman dikkat! Zevklere fazlaca düşkünlük sık gözlemlenen bir durumdur. Çok çabuk etki altında da kalabiliriz. Ay o kırılması, ay bu kırılmasın derken kendimiz kırılabiliriz, dikkat!

Ay Terazi burcunda ilerlediğinden kız istemeye gitmek veya istenmek için çok uygun bir gündür. Partnerinizi ailenizle de tanıştırabilirsiniz. Güzelleşmek, bakım yaptırmak, kuaföre gitmek, saç boyatmak, yeni makyaj malzemeleri almak için de uygundur. Bugün küs olduklarımızla barışmak, uzlaşma ortamı sağlamak için harika bir gün arkadaşlar. Sağlık olarak kalça, basen, böbrekler, mesane hassastır. İdrar yolları enfeksiyonlarına özellikle dikkat. Özellikle böbreklerin daha iyi çalışması için bol su içmek harika olacaktır.