17 Kasım Cuma – Günlük tüyolar

Merkür ile Mars arasında üç gün boyunca destekleyici bir görünüm oluşacak. Bugünlerde iletişimsel sorunlar baş gösterebilir. Daha agresif iletişim yöntemlerine maruz kalabilir veya siz böyle olabilirsiniz. Özellikle varsa kardeşlerle ilişkilerde zorlanmalar, ağız dalaşları, tartışmalar, gergin durumlar olabilir.

17 Kasım Cuma – Günlük tüyolar

Merkür ile Mars arasında üç gün boyunca destekleyici bir görünüm oluşacak. Bugünlerde iletişimsel sorunlar baş gösterebilir. Daha agresif iletişim yöntemlerine maruz kalabilir veya siz böyle olabilirsiniz. Özellikle varsa kardeşlerle ilişkilerde zorlanmalar, ağız dalaşları, tartışmalar, gergin durumlar olabilir.

Bugüne en anlamlı söz iki kere düşün bir kere konuş olacaktır. Patavatsızlıklarla karşılaşmaya veya yapmaya müsait sayılırız. Cüzdanınıza, değerli eşyalarınızda da hakim olun. Hırsızlıkların artabileceği bir gün. Değerli eşyalarınızda kaybolabilir zira. Açık sözlü olacağım derken sınırları aşmamaya özen gösterin. Sinirler hassastır. Sinirsel rahatsızlara ya da psikosomatik rahatsızlıklara yatkın oluruz. Minik önemsiz gibi görünen kelimeler yüzünden birden kavgaya dönüşebilir. Kelimeleri kullanırken nereye vardığına ve gittiğine dikkat edin. Yaşamın hiçbir noktasında sıra beklemek istemeyiz. Aceleciliğimiz üstümüzde olur.