2 Kasım Perşembe – Günlük tüyolar

Güneş ile Neptün arasında altı gün sürecek olan olumlu bir etkileşim meydana gelecek. Özellikle sezgileriniz çok güvenin. Rüyalarınızın ne sembolize ettiğine dikkat edin. Evrenin, yaşamın sunacağı işaretleri iyi yakalamaya bakın. Yaşam hedeflerini, kariyerinizi ilgilendiren konularda belirsizliklere, karmaşalara düşülebilir.

2 Kasım Perşembe – Günlük tüyolar

Güneş ile Neptün arasında altı gün sürecek olan olumlu bir etkileşim meydana gelecek. Özellikle sezgileriniz çok güvenin. Rüyalarınızın ne sembolize ettiğine dikkat edin. Evrenin, yaşamın sunacağı işaretleri iyi yakalamaya bakın. Yaşam hedeflerini, kariyerinizi ilgilendiren konularda belirsizliklere, karmaşalara düşülebilir.

Bugün kariyerinizi ilgilendiren konularda majör kararlar vermek, atılımlar yapmak için pek uygun bir değildir. Bugün denizlere açılmak, deniz yolculukları yapmak, su ile ilgili işlerle ilgilenmek, deniz kenarı yerlerde zaman geçirmek için çok idealdir. Yalnızlık, karmaşadan, hayatın hızlı akışından kaçmak için çok ideal bir zamandır. Eğer imkanınız var ise bugün sessiz, sakin bir yere tatile gitmek, minik bir kaçamak yapmak için çok uygundur. Eskiye, geçmişe ait konular çok sık gündeme gelebilir. Eski resimler, anılar, fotoğraflar, müzikler, eski dosyalarınızı arşivlemek, düzenlemek, tasnif etmek için de uygun bir gündür. Yalnız ev içinde su boruları, mutfak, banyo gibi noktalarda minik sorunlar meydana gelebilir. Sanatsal yanlarımız ortaya çıkabilir, resim yapmak, boya yapmak, oturup belki de bir şeyler karalamak için uygundur. Keza evinizi de boyayabilirsiniz.

Terapi almak, dert anlatmak, ruhsal anlamda şifalanmak, koçluk desteği almak içinde harika bir güne işaret etmekte. Mistik, psişik konularla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu konular üzerine daha çok sohbetler dönebilir. Yaşamın gerçeklerinden kaçmaya çok daha eğilimli oluruz. Alkol kullanımı çok artabilir. Keyfe keder içmek için iyidir dostlarla bir araya gelip ama abartmamaya özen gösterin. Alkol çok daha hızlı etki edebilir zira. Alerjiler, zehirlenmeler, ishal gibi durumlarda meydana gelebilir.