21 Mart Çarşamba – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek. Yediklerinizi ve öğünlerinizi abartmaya eğilimli olabilirsiniz. Hamur işlerinden en uzak durulması gereken zamanlar, kilo alma zamanları çünkü! Günün ana teması sessizlik, sakinlik, huzur olacaktır.

21 Mart Çarşamba – Günlük tüyolar

20:21 – 08:30 Saatleri arasında ay boşlukta olacak. Daha sonra Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek. Yediklerimizi ve öğünlerimizi abartmaya eğilimli olabiliriz. Hamur işlerinden en uzak durulması gereken zamanlar, kilo alma zamanları çünkü! Günün ana teması sessizlik, sakinlik, huzur olacaktır.

Dinlenmek, tembellik yapmak için ideal bir gün. Yaşamımızda sağlam olmasını istediğimiz adımları atmak için harika bir gün. Üretime geçmek, iş ve proje üretmek için süper bir gün, yalnız ağır hareket edebiliriz. Koşullarımızı, kendimizi pek de riske atmayı tercih etmeyeceğimiz bir gün. Para ile ilgili konuları halletmek, para kazanmak için süperella bir gün. Zam istemek için de keza öyle. Boğaz bölgesi hassastır. Tutulma, ses kısıklığı, boğaz ağrıları, şişlikler, iltihaplara dikkat. İlişkileri sağlamlaştırmak, gelecek planları yapmak için çok uygun bir gündür. Sabır ve dayanıklılık gerektiren işlerde başarı yakalama şansımız daha da yüksektir. Ay Boğa burcunda yüceldiği için oldukça keyfe ve hazlara, yemeye içmeye yönelik arzular içinde olacağız. Sakin, dingin, ayakları yere basar bir ruh halinde kendimizi şımartmak isteyebiliriz. Tatlı ve hamur işlerinin zevkle tadının çıkarılabileceği bu gün hepimiz bir parça usta şef, ağzının tadını bilen bir gurme kesilebiliriz.

Ay Boğa günlerinde kişiler genellikle pratik ve somut bir bakış açısıyla durumları ele alabilir. Paranın değerini biliriz ve paramızın karşılığını almak isteriz. Anın tadını çıkarmak, bedenimizle mutlu olmak, masaj yaptırmak, dokunma, koku ve tat alma duyularımızı harekete geçiren şeylerle uğraşmak, siesta yapmak, kek, pasta pişirmek, hamur işlerine ağırlık vermek, doğadan zevk almak, ayaklarını uzatıp televizyon karşısında çerezler eşliğinde keyif yapmak, müzik dinlemek, şarkı söylemek, sanat ve estetik içeren konulara eğilmek, rahat bir koltuğa yayılmak tam bu tatil gününde ve Ay Boğa'dayken yapabileceğiniz faaliyetlerdendir. Bahçe, toprak işleri ile ilgilenmek, çiçek ekmek, saksıların topraklarını değiştirmek içinde harika bir gün. Para ile ilgili görüşmeler yapmak,para işlerinizi halletmek, sorunlara çözümler bulmak içinde güzel bir gün