24 Kasım Cuma – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek. Ay'ın Kova burcunda olduğu günlerde rutin işlerle sınırlanmak istemeyiz. Arkadaşlarımızla, sosyalleşerek, insanlarla bol bol iletişim kurarak, zihinsel faaliyetlerimizi artırarak geçirebiliriz.

24 Kasım Cuma – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek. Ay’ın Kova burcunda olduğu günlerde rutin işlerle sınırlanmak istemeyiz. Arkadaşlarımızla, sosyalleşerek, insanlarla bol bol iletişim kurarak, zihinsel faaliyetlerimizi artırarak geçirebiliriz.

Daha bağımsız, kendi ilke ve prensiplerimizi yansıtan konuşmalar yaparak, sıra dışı, orijinal fikirlere sahip ve kendine özgü kişilerle bir arada olabiliriz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya bizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmayız. Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha ilgi duyabiliriz. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün. Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gün. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Toplu e-postalar gönderebilirsiniz.

Fütüristik, yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz. Enerji çalışmaları yapmakla, aküpunktür, alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz