24 Mart Cumartesi – Günlük tüyolar

Güneş ve Mars beş gün boyunca birlikte hareket edecekler. Oldukça enerjik, hareketli ve bir o kadar gergin bir gün. Rekabet etme, meydan okuma, savaş başlatma, harekete geçmek için de koşullar uygundur.

24 Mart Cumartesi – Günlük tüyolar

06:53 – 11:53 saatleri arasında Ay boşlukta olacak. Güneş ve Mars beş gün boyunca birlikte hareket edecekler. Oldukça enerjik, hareketli ve bir o kadar gergin bir gün. Rekabet etme, meydan okuma, savaş başlatma, harekete geçmek için de koşullar uygundur.

Bugün kendimizi hızlı bir şekilde motive edebilir, cesaret gerektiren işlerde başarı elde edebiliriz. Grupları yönetmek, ekipleri doğru koordine edebiliriz. Hedef belirlemek ve bu hedefe doğru harekete geçmek için de çok uygundur. Bugün barış ortamlarının yaratılması zordur. Bir şeyler çözüme kavuşacaksa bu kavga dövüş şeklinde olabilir. Bugün yaralanmalara, düşmelere, çarpmalara karşı dikkatli olunmasında yarar vardır. Kazalara, sakarlıklara yatkınızdır. Ateşli, kesici, delici aletleri kullanırken dikkatli olunmasında yarar var. Bugün spor yapmak, kasları çalıştırmak, bedeni yormak, koşmak için uygundur. Bugün olacak fazla enerjinizi ancak sporla atabilirsiniz. Bugün bir spor salonuna yazılmak içinde harikadır. Otorite figürler, eş veya baba ile gergin ortamlar yaratmamaya özen gösterilmelisiniz. Hassas konuları ortaya atmak için pek uygun bir değildir. Sağlık olarak kalbe ve tansiyona dikkat edilmesinde yarar vardır. İlişkilerde ego savaşına dikkat etmeli. Tartışma anlarında ellerinizdekileri fırlatabilirsiniz. Dikkat!