25 Kasım Cumartesi – Günlük tüyolar

Merkür ile Uranüs arasında altı gün boyunca destekleyici bir görünüm meydana gelecek. Fikirsel anlamda kendinizi özgür hissedebileceğiniz bir gün. Oldukça orijinal fikirler ve projeler zihninizde uçuşabilir, bunları bir kenara not edin.

25 Kasım Cumartesi – Günlük tüyolar

Merkür ile Uranüs arasında altı gün boyunca destekleyici bir görünüm meydana gelecek. Fikirsel anlamda kendinizi özgür hissedebileceğiniz bir gün. Oldukça orijinal fikirler ve projeler zihninizde uçuşabilir, bunları bir kenara not edin.

Bugün başkaldırmaya, asilik yapmaya eğilimli olabilir ve bunu daha çok kelimelerle ifade edebilirsiniz. Oldukça açık sözlü olunabilecek bir gün. Fakat açık sözlülükle patavatsızlığı karıştırmamak gerek. Evinizin elektrik tesasatını gözden geçirmeniz, onarılması gereken yerleri onarmanız, bozuk lambaları, yanık eskimiş kabloları değiştirmeniz gerekebilir. Keşifler yapmak, yeni hobi ve ilgi alanları denemek, teknolojik gelişmelerden faydalanmak, sürpriz değişiklikler yaşamak bu transitte karşınıza çıkabilecek durumlardandır. Zihniniz oldukça keskin bir biçimde çalıştığı için problem çözücü olabilirsiniz. Ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizi keşfetmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenize daha önce karşılaşmadığınız bakış açılarına sahip yeni bireyler girebilir ve aranızda dinamik bir sinerji yaratılabilir.