25 Mart Pazar – Günlük tüyolar

Venüs ile Plüton arasında altı gün boyunca sert bir görünüm meydana gelecek. İlişkilerinize eğilmek, adil olmak, hak yememek, medeni davranmak, kibarlık yapmak, güler yüzlü, romantik olmak, sosyalleşmek, gezmek, eğlenmek ve çevrenizle bağlantı kurmak için oldukça uygun bir gün.

25 Mart Pazar – Günlük tüyolar

Venüs ile Plüton arasında altı gün boyunca sert bir görünüm meydana gelecek. İlişkilerinize eğilmek, adil olmak, hak yememek, medeni davranmak, kibarlık yapmak, güler yüzlü, romantik olmak, sosyalleşmek, gezmek, eğlenmek ve çevrenizle bağlantı kurmak için oldukça uygun bir gün.

Alışveriş yapmak, kuaföre gitmek, estetik içeren konulara eğilmek, sevdiklerinize hediye almak, iyiliklerin karşılığını vermek, alttan alan tavırlar sergilemek, affetmek, dostlarınıza ikramlar yapmak, ambiyansı olan, zevkli mekanlara gitmek, tatlı ve pasta almak veya pişirmek, dekorasyon, güzellik, aksesuarlar, tekstil ve moda ile ilgilenmek size iyi gelebilir. İlişkileri ve iletişimi ön plana alacağımız bir gündeyiz. Yoğun ve sizi derinden etkileyen aşk deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Plüton etkisi ile yaşadığınız bir ilişki nedeniyle üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye karşı şüphe, kıskançlık veya aşırı sahiplenme gösterebilirsiniz. Yeni bir kişiye karşı aniden derin duygular ve tutku duyabilirsiniz. Karizmatik ve çekici olabilirsiniz. Aradaki cinsel çekim oldukça güçlü olabilir. Yoğun cinsel deneyimler yaşayabilirsiniz. Bazen duygularınız çok güçlü olsa bile yüzeyde bir şey fark ettirmeden duygularınızı derinden yaşayabilirsiniz.