25 Temmuz Çarşamba – Günlük tüyolar

Güneş ile Uranüs arasında 5 gün süre ile gergin bir görünüm oluşacak. Otorite figürleri ile çatışmaya işaret eder. Hayatınızda radikal değişiklikler yapmaya doğru çok güçlü istekler duyabilirsiniz.

25 Temmuz Çarşamba – Günlük tüyolar

Güneş ile Uranüs arasında 5 gün süre ile gergin bir görünüm oluşacak. Otorite figürleri ile çatışmaya işaret eder. Kuralları yıkmak, asice davranmak isteyebiliriz. Özgürlük temalarının aşırı bir şekilde vurgulanır. Hayatımızda radikal değişiklikler yapmaya doğru çok güçlü istekler duyabiliriz.

Çok ani kararlar almaya eğilimli oluruz, fakat bu değişiklikler ve kararlar için hiç uygun değil gökyüzü. Öfke patlamalarına karşı dikkatli olun! Kontrolsüz, orantısız tepkiler vermeyin, sakin olun. Yaşamınızda özgürleşmek istediğiniz hangi alan varsa o alanlara yönelebilirsiniz ama sakince yapın ne yapacaksanız. Huzursuz, panik, sabırsız davranmaya eğilimli olabiliriz. Bazılarınız aniden istifa edebilir, bazılarınız aniden ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Dengesizce davranmaya eğilimli olabilirsiniz.

Sağlık olarak kalp çarpıntılarında artışlar, kalp spazmlarında artışlar meydana gelebilir. Kalbinizi yoracak aktivitelerden, stresli ortamlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. İçinde bulunduğunuz ortama ayak uydurmak size zor gelebilir. Beğenmediğiniz veya tahammül edemediğiniz ortamlardan kibarca ve hızla uzaklaşmanızı öneririm. Yeni elektronik aletler almak için de uygun zamanlar değildir. Hemen bozulabilir, arızalı çıkabilir.