27 Mart Salı – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek. Kendimizi göstermek, kendimizi ortaya koymak çok daha kolay olacaktır. Egolar ön planda olacak. Ben duygusuna yenik düşersek sıkıntılar oluşur aman dikkat!

27 Mart Salı – Günlük tüyolar

09:59 – 14:45 saatleri arasında Ay boşlukta olacak. Daha sonra Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek. Kendimizi göstermek, kendimizi ortaya koymak çok daha kolay olacaktır. Egolar ön planda olacak. Ben duygusuna yenik düşersek sıkıntılar oluşur aman dikkat! 

Direkt tavırlı olacağız, isteklerimizi net bir şekilde ifade edebileceğiz, çekincesiz bir gün olacak. Planlar, organizasyonlar yapmak, yönetmek, idare etmemizi gerektirecek koşullar oluşabilir. Lükse olan düşkünlük had safhada olabilecek. Alışveriş ihtiyacı bugün daha da artabilir, fazla cömert olabiliriz. Kendimizden her konuda emin olabileceğiz ama geri adım atılması gereken anlarda kendimizi frenlemeyi bilmeliyiz. Tiyatro, sahne, şan…vb sahne ile ilgili eğitimlere başlamak için ideal bir gün veya gitmek için. Konser, davet, parti gibi hareketli, eğlenceli aktivitelere katılmak için süper bir gün. Saç bakımı yaptırmak, kuaföre gitmek, saçlarımızla ilgilenmek için güzel bir gün. Kan dolaşımının hızlanacağı, kalp çarpıntılarının artabileceği zamanlar. Aman dikkat! Kalp ile ilgili rahatsızlıkları olanlar ilaçlarını evde unutmasınlar, aşırı heyecanlara karşı dikkat etsinler.

Özellikle bu gece ciddi uykusuzluklar çekilebilir, kafeinli ürünleri gündüz çok fazla tüketmeyin. Neşelenmek, arkadaşlarla eğlenmek, eğlence mekanlarını bir bir gezmek, flört etmek ve eğlenmek için önünüzde harika birkaç gün var. Ay Aslan burcundayken çocuklarınızla eğlenebilir, siz de çocuksu yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Dikkat çekici takılar, aksesuarlar, canlı renkler, pırıltılı, giysilerle çekiciliğinizi artırabilirsiniz. Ay Aslan burcunda ilerlediğinden yaratıcı, artistik çalışmaların, reklam ve promosyon çalışmalarının desteklendiği bir gündeyiz. Beğenilmek, yeteneklerinizle takdir toplamak isteyebilirsiniz. Günün ana teması “Fark Edilmek” olacak… Atacağınız her adımda, söyleyeceğiniz her sözle, duruşunuzla fark edilir olacaksınız.