29 Mart Perşembe – Günlük tüyolar

Uranüs ve Venüs arasında 4 - 5 gün birlikte hareket edecekler. Eğer ki yalnızsanız, değişik sıra dışı, enteresan, marjinal, farklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Eğer partneriniz var ise daha önce yapmadığınız, denemediğiniz değişik şeyler yapabilirsiniz. Özel hayatta, ilişkilerde özgürlük ihtiyacı çok artar.

29 Mart Perşembe – Günlük tüyolar

Uranüs ve Venüs arasında 4 – 5 gün birlikte hareket edecekler. Eğer ki yalnızsanız, değişik sıra dışı, enteresan, marjinal, farklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Eğer partneriniz var ise daha önce yapmadığınız, denemediğiniz değişik şeyler yapabilirsiniz. Özel hayatta, ilişkilerde özgürlük ihtiyacı çok artar.

Bu dönem partnerinizi kısıtlamamaya, kurallar koymamaya özen gösterin. Bu dönem çapkınlık oranı çok artabilir. Cinsel anlamda her zamankinden daha çabuk bir şekilde uyarılabiliriz. Ortaklıklar kurmak için pekte olumlu değildir. İlişkiler çok ani başlayıp, aynı hızda sona erebilir, ilişkiler uzun soluklu ve ömürlü olmayabilir. Boşanma davası açmak, ilişkileri sonlandırmak için de idealdir. Sürpriz, hesapta olmayan maddi gelirler gelebilir veya ödemeler çıkabilir. Tarz olarak sınırlarınızı ve kurallarınızı aşabilir, sıra dışı, farklı modeller ve tarzlar deneyebilirsiniz. Bu makyajınızda olabilir, kıyafetlerinizde olabilir, saçınızda olabilir. Sanatsal konularda oldukça yaratıcı ve orijinal eserler ortaya çıkartabilirsiniz. Kısa süreli, cinsel aktiviteleri buluşmalar oldukça heyecan verici olacaktır.

Genel olarak ilişkilerinizde beklenmedik gerginlikler, yön değişikliği ve gerginlikler ancak karşımızdaki bir kişiye karşı ani bir ilgi duyabiliriz. Heyecanlı, huzursuz ve yerinde duramama hissi ile sabırsız ve ele avuca sığmaz bir tavır sergileyebilirsiniz. Arkadaşlar ve topluluklar içinde iletişim canlı ve sohbetler hızlı renkli ve değişken konularda olabilir. Yine de sözlerimize tavırlarımıza dikkat etmekte fayda var çünkü Bir fikir, bir söz akla gelmeyen uçlara gidebilir ve tartışmalar çıkabilir. Dürtüsel ve ani tepkiler verebilirsiniz. İlişkinizde yeni deneyimlere açık olabilirsiniz. Aşırı özgürlüğüne düşkün ve kendi prensiplerinizi vurgulayan bir tutum takınırsanız, karşılığında toleransı düşük hoşgörüsüz tepkiler alabilirsiniz