5 Temmuz Perşembe – Günlük tüyolar

Güneş ile Jüpiter arasında beş gün sürecek olan olumlu bir etkileşim meydana gelecek. Olabildiğince hayata katılmak ve hayatın sunduğu zevklerden faydalanmak önemlidir. Hayatı anlamak ve var olan değerlerini gözden geçirmek, bir nevi vicdan ve gönül sorgulaması yapmakla alakalıdır.

5 Temmuz Perşembe – Günlük tüyolar

Güneş ile Jüpiter arasında beş gün sürecek olan olumlu bir etkileşim meydana gelecek. Olabildiğince hayata katılmak ve hayatın sunduğu zevklerden faydalanmak önemlidir. Hayatı anlamak ve var olan değerlerini gözden geçirmek, bir nevi vicdan ve gönül sorgulaması yapmakla alakalıdır.

Yeni deneyimlere açıksınızdır. Hayatın getireceklerini merak eder ve maceralar yaşamak isteyebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki Jüpiter, büyüten, genişleten etkisiyle dokunduğu her şeye volüm katar, bu nedenle abartmaya ve aşırıya kaçmaya müsait olduğunuz bir zamandır. Oldukça cömert, sevecen, ve iyimser davranabilirsiniz. Hayatın size sunacağı fırsatlardan yararlanıp, keyfini çıkarmaya bakacaksınız. Kaynaklarınızı iyi değerlendirmeli ve aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Evren tarafından korunduğunuzu ve şansınızın hep yaver gidebileceğini düşünerek yanlış adımlar atmamak için ekstra dikkatli olmak gerekir. Bu kavuşum, “ne olacak canım biri gider biri gelir” tarzında bir inancı yansıtabilir ve bu nedenle kişi yaptıklarının ciddiyetini hemen kavrayamayabilir. Bir çok farklı kültür ve sosyal sınıftan insanlarla bir araya gelip, konuştuğunuz ve fikir alışverişinde bulunduğunuz bir süreç olabilir.