8 Kasım Çarşamba – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Yengeç burcunda seyahat ediyor. Ay Yengeç burcunda ilerlerken aidiyet ihtiyacımız artar. Geçmişe duyulan özlem artar. Eski konular sık sık gündeme gelebilir. Bir şeylerin koleksiyonunu başlatmak için en uygun zamanlardır.

8 Kasım Çarşamba – Günlük tüyolar

Ay tüm gün Yengeç burcunda seyahat ediyor. Ay Yengeç burcunda ilerlerken aidiyet ihtiyacımız artar. Geçmişe duyulan özlem artar. Eski konular sık sık gündeme gelebilir. Bir şeylerin koleksiyonunu başlatmak için en uygun zamanlardır.

Ailemizi, vatanımızı koruma güdüsü daha çok ortaya çıkar. Milliyetçi duygular yükselir. Eve ait yarım kalan işlerle ilgilenmek için en güzel günlerden biridir. Aile ile ilgili önemli konuları halletmek, açıklığa kavuşturmak, aileden izin almak, barışmak için güzel bir gün. Duygusal anlamda fedakarca davranışlarda bulunabiliriz. Fakat dikkat! Bunu öküzler için yapmayın. Ön yargı engeline takılmamaya özen gösterin. Objektif olmak her ne kadar zor olsa da dinlemeyi öğrenin. Evde tamirat, bakım, onarım gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz.

Sağlıkla ilgili olarak karaciğer, memeler, kaburga kemikleri, yemek borusu, mide, safra kesesi hassastır. Özellikle sigarayı bırakmak için en uygun günlerden bir tanesidir. Yemek borusu hassas olacağı için aşırı soğuk ve sıcak yiyecek, içecekleri tüketirken dikkat lütfen. Duygularımızı ifade etmek, dile getirmek, duygusal meseleleri konuşmak için uygun bir gündür. Ev almak, satmak, kiralamak, toprak, gayrimenkul, arsa gibi işlerle ilgilenmek için güzel bir gün