Ay bugün boşluğa girecek: Sakin kalın

Ay bugün (19 Şubat Cuma) saat 17:36’da boşluğa girecek ve ertesi gün saat 05:18’e kadar boşlukta kalacak. Akşam saatine kadar daha sakin kalınmalı.

Ay bugün boşluğa girecek: Sakin kalın

Ay bugün (19 Şubat Cuma) saat 17:36'da boşluğa girecek ve ertesi gün saat 05:18'e kadar boşlukta kalacak. Ay'ın Yengeç burcunda kalacağı akşam saatlerine kadar daha yavaş, sakin ve sizi fiziksel olarak zorlamayacak işlerle meşgul olabilirsiniz.

Bu süreçte kendinizi daha içe çekilmek, kendinizle baş başa kalmak, yabancılarla fazla bağ kurmadan tanıdık bildik ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle eğlenceyi, kalabalıkları, hareketli ve dinamik aktiviteleri yarın Ay Aslan'a geçinceye kadar erteleyebilirsiniz. Bu gün duygu yoğunluğuna veya hassasiyetlere kapılabilirsiniz, bu çerçevede yakınlarınıza ve sevdiklerinize sitem edip, kırgınlıklarınızı yansıtmadan önce bir süre bu ruh halinin dağılmasını bekleyebilirsiniz. En iyisi sevdiğiniz aşina olduğunuz bildik tanıdık kişilerle birlikte olup en iyi yaptığınız alışık olduğunuz işlere yönelmeyi tercih edin.

GÜNEŞ BALIK BURCUNA GİRİYOR

Balık burcu Zodyak burçlarının sonuncusudur. Bu sembolizme göre düşünürsek, Balık burcuna kadar her ay yeni bir burcu ziyaret eden Güneş, hayatın her açıdan değişik yönleri ile bizi tecrübe sahibi yaptıktan sonra artık Balık burcunda aslında bireysel arzuların, düşünsel çabaların yanı sıra, evrensel bir takım gerçeklerin var olduğunu ve bizim bu evrensel kanunlardan ve yaratılıştan ayrı olmadığımızı, her şeyin ve herkesin aslında aynı özden geldiğinin bilincine vardığımız bir burçtur.

Sezgisel ve duygusal kapasiteniz artar. Yumuşak, romantik, sanatçı, yaratıcı yönleriniz daha keskinleşir.

Güneş Balık burcunda kaldığı sürece kişiler kolektif değerlere daha fazla önem verirler, diğer insanların acılarını sevinçlerini paylaşır, şefkatli, fedakar, merhametli, anlayışlı bir tutum takınabilirler. Başkalarını kendinizden daha fazla düşünmeye başlarsınız. Su grubundan diğer burçlarda olduğundan daha çok Balık enerjisi çevrenizdeki insanlarla ile bir olmaya, çevresel koşullara adapte olmaya yardımcı olur. Sezgisel ve duygusal kapasiteniz artar. Yumuşak, romantik, sanatçı, yaratıcı yönleriniz daha keskinleşir. Enerji içinize döner, fazla hareketli, atılgan, hırslı ve dinamik eylemlerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Zaman algınız ve katı gerçekliğiniz değişebilir. Manevi yanınız, spiritüel tarafınız güçlenir. Fantezi kurmak ve hayal gücünüzü çalıştırmak kolaylaşır.

Bu süreçte siz de kendi içsel zamanlamanıza kulak verin ve kendi algılarınızla gerçekliğinizi yaşamaktan çekinmeyin. Yaptığınız işlere daha bir inançla, yaratıcılıkla, farklı bir perspektiften bakarak sarılabilirsiniz. Sevdiklerinizle duygu bağınızı güçlendirebilir, çevrenize yardım eli uzatabilir ve sizi geren streslerden bir süreliğine de olsa uzaklaşabilecek sanatsal, manevi veya zihinsel faaliyetlerde bulunabilirsiniz. 

Resim yapmak, fotoğrafçılık, müzik, dans, opera, bale, tiyatro, sinema, şiir, roman gibi konulara ağırlık verebilirsiniz. Spiritüel çalışmalar, ruhani ve manevi enerjisi yüksek mekanlara giderek içinizi dinleyebilirsiniz. Yoga, meditasyon, şifacılık, alternatif sağaltım (tedavi,terapi) yöntemlerini deneyip siz de ruh dünyanızı sağlamlaştırabilirsiniz.

Loading...