Gerçekler açığa çıkacak

14 Aralık Perşembe günü Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. Terazi burcunun sosyal ve girişken halinden çıkıp daha derin ve yoğun olacağımız bir güne geçiş yapıyoruz. Konular yüzeysel, sevimli, sosyal gereklilikleri yerine getirmek üzere planlanmış konuşmalardan çıkıp daha özel, karanlık, içsel ve krizlere çözüm bulmaya odaklı bir ruh haline bürünebilir.

Gerçekler açığa çıkacak

14 Aralık Perşembe günü Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. Terazi burcunun sosyal ve girişken halinden çıkıp daha derin ve yoğun olacağımız bir güne geçiş yapıyoruz. Konular yüzeysel, sevimli, sosyal gereklilikleri yerine getirmek üzere planlanmış konuşmalardan çıkıp daha özel, karanlık, içsel ve krizlere çözüm bulmaya odaklı bir ruh haline bürünebilir.

Oldukça sezgisel bir o kadar da içsel dürtülerinize göre hareket edebileceğiniz bu gün tutkulu güven duyma arzusu ile hareket etmeyi, sahiplenici ve kıskanç tavırlar sergilemeyi ve kendi çıkarlarınızı kollamaya önem verebilirsiniz. Krizlere veya stresler karşısında daha soğukkanlı ve kontrollü davranmak elinizde, ketum olmak, sır saklamak, sırları veya gerçeği açığa çıkarmak için biraz dedektiflik yapabilirsiniz. Derin duygulara dalabileceğimiz, ruhumuza, sezgilerimize, bilinçaltımıza dikkat edebileceğimiz bir gün. Ay Akrep günlerinde psişik radarımız açık olur çevremizdeki kişilerin duygu ve ruh hallerini algılayabiliriz. Siz de bu avantajı kullanarak hem kendinizin hem yakın çevrenizdekilerin çözüm bekleyen sorunları stresleri veya krizleri varsa paylaşabilişiniz.

Akrep paylaşmakla alakalıdır. Sevgiyi, aşkı, tutkuyu, parayı ve elbette kalpten sevdiklerinizin acılarını… Tutkulu, yek vücut olmayı temsil eden Akrep ile tensel zevklere dalabilirsiniz. Cinsel enerjisi yüksek bir gün olacak. Diğer yandan dedektiflik, casusluk yapmak eğlenceli gelir. Hayalet ve korku hikayelerinden keyif alabilirsiniz. Sırlarınızı paylaşmak, sırları açığa çıkarmak, gizemlerle ilgilenmek, bu tür kitaplar okumak film seyretmek için uygun bir gün. Konuşmalar derinlere iner, karşınızdakilerin kalplerindeki sıkıntıları açığa çıkarmak için onlarla uzun uzun sohbetler yapabilirsiniz.