Güzel olan her şey mutlu edecek

Bugün (25 Temmuz Pazartesi) Ay Koç burcunda. Günün önemli açısı da Ay ve Satürn arasında meydana gelen olumlu açı olacak.

Güzel olan her şey mutlu edecek

Bugün (25 Temmuz Pazartesi) tüm gün Ay Koç burcunda kalacak. Bugün sabah saatlerinde Ay ve Satürn arasında olumlu bir açı yer alacak.

Bu açı kalıbında hayata karşı daha gerçekçi, rasyonel ve pragmatik olabilirsiniz. İnsanlarla anlamsız ve işe yaramaz diyaloglar kurmak istemezsiniz. Ama yine de duygusal sıkıntılarınızı günlük hayatınızı kötü etkilemeyecek bir biçimde kontrol altında tutabilirsiniz.

Gerekli sorumluluğu sırtlanabilecek sabır ve sebata sahipsinizdir. Çalışmak ve koşullarınızı daha iyi hale getirmek, hedeflerinize hırsla sarılmak size daha kolay gelecektir. Ayaklarınızı yere daha sağlam basmak gereğini hissedecek bunu gerçekleştirmek için çalışacaksınız.

Akşam saatlerinde Ay ve Venüs arasında yer alacak olumlu açı ise harika etkiler taşıyor. Güzel olan her şey sizi mutlu eder. Hayatın pozitif yanlarını görmek ve yaşamak istersiniz. Kendinizi güvende hissetmek ve beklentilerinizin karşılandığını düşünmek daha kolay olacak. Uyumlu ortamlarda bulunmak, sevdiklerinizle bir arada olup, onlara ilgi, alaka göstermek size zor gelmez. Siz de yaptığınız olumlu şeylerin karşılığını alırsınız.

Bedeninize bakım yapmak, bedensel olarak mutlu ve sağlıklı hissetmek için çaba harcarsınız. Dediğim gibi kendinizi rahat ve mutlu hissettiğiniz zamanlarda daha tembel olmak ve kendinizi şımartmak duygusu artar. Hayatınızdaki kadın figürleri ile ilişkiler gayet uyumludur. Aşk varsa ilişki bir denge ve iyimserlik duygusu ile çerçevelenmiş olabilir.