Haftasonu boyunca Ay Aslan burcunda: Enerjik…

Tüm hafta sonu boyunca Ay neşeli, yaratıcı, eğlenceli, sıcak enerjiler taşıyan majestik Aslan burcunda kalacak.

Haftasonu boyunca Ay Aslan burcunda: Enerjik…

Tüm hafta sonu boyunca Ay neşeli, yaratıcı, eğlenceli, sıcak enerjiler taşıyan majestik Aslan burcunda kalacak.

Yengeç'in duygusallığından, içe dönük, güven arayan ruh halinden çıkarak enerjik, neşeli, hevesli, candan, samimi, kalp enerjisini açığa çıkaran, gönülden davranmayı isteyeceğimiz, hayattan zevk alma isteği ile dolu bir ruh hali taşıyacağımız Aslan burcu enerjilerine açılıyoruz. Kendinize güven duymalısınız, dışa dönük bir enerjiyle eğlenmeye niyetlenmelisiniz.

Bugün çocuklarınızla eğlenebilir, siz de çocuksu yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz, sinema, tiyatro, sergiler, galeriler, şovlar, oyun parkları, lunaparklar, müzeler ziyaret edilebilir, kostüm partileri, doğum günleri organize edebilirsiniz.

Kalabalık, herkesin gittiği, gözde mekanlara giderek şık ve bakımlı halinizle boy gösterebilirsiniz. Tam hafta sonu atmosferine uygun bir Ay enerjisi olacak. Bugün çocuklarınızla eğlenebilir, siz de çocuksu yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz, sinema, tiyatro, sergiler, galeriler, şovlar, oyun parkları, lunaparklar, müzeler ziyaret edilebilir, kostüm partileri, doğum günleri organize edebilirsiniz. Grupla oynayacağınız oyunlar, gösteriler, şans oyunları oynayabilir, çekilişler gerçekleştirebilirsiniz.

Ay Aslan'dayken dikkat çekici takılar, aksesuarlar, canlı renkler, pırıltılı, taşlı, simli giysilerle çekiciliğinizi artırabilirsiniz. Saç stilinizi aslan yelesine uygun bir tarzda değiştirebilirsiniz. Yaratıcı, artistik çalışmaların, reklam ve promosyon çalışmalarının desteklendiği bir hafta sonu geçireceğiz.

Loading...