Hayallerinize kulak verin

Ay bugün (27 Mart Pazartesi) Balık burcunda boşluğa girdikten sonra Koç burcuna geçecek. Üç gün boyunca etkili olacak olan Mars ve Neptün arasında destekleyici bir görünüm meydana gelecek. Bugün sezgilerinize güvenmelisiniz. Hayallerinizle baş başa kalabilir ve gerçekleştirmek için de elinize güzel fırsatlar geçebilir.

Hayallerinize kulak verin

Ay bugün (27 Mart Pazartesi) 13:20'de Balık burcunda boşluğa girecek ve 17:11'de Koç burcuna girip ilerleyecek. Üç gün boyunca etkili olacak olan Mars ve Neptün arasında destekleyici bir görünüm meydana gelecek. Bugün sezgilerinize güvenmelisiniz. 

Sezgiler, şiir, masal, hikaye yazmak için uygundur. Bugün fal baktırabilirsiniz. Ruhsal veya psikolojik danışmanlık, rehberlik alabilirsiniz. İç dünyanızda mutlu, rüyalar bakımından zengin ve spiritüel anlamda tatmin ve huzur aradığınız bir süreçtir. Hayallerinizle baş başa kalabilir ve keyif alarak yapacağınız aktivitelerle çok fazla enerji harcamadan tembellik yapmak isteyebilirsiniz. İdeallerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için elinize güzel fırsatlar geçebilir. Sanat alanında yaratıcılığını kullanabilir ve yeteneklerinizi, sezgilerinizle birleştirerek ortaya güzel eserler çıkarabilirsiniz. Mistik konular ve rahatlama teknikleri ile ilgilenebilirsiniz.