Keşifler yapmaya hazır olun

Haftaya dinamik, enerjik ve mücadeleci Koç burcunun enerjisi ile başlayacağız. Çünkü Ay Koç burcuna geçiş yaptı.

Keşifler yapmaya hazır olun

Ay bugün (27 Haziran Pazartesi) saat 09:08’de Koç burcuna geçti. Haftaya enerjik, dinamik ve mücadeleci Koç burcunun ateşli atmosferi ile başlıyoruz.

Merkür ve Uranüs arasındaki destekleyici açı da atmosferi hızlandırmaya etki yapıyor. Keşifler yapmak, yeni hobi ve ilgi alanları denemek, teknolojik gelişmelerden faydalanmak, sürpriz değişiklikler yaşamak bu transitte karşınıza çıkabilecek durumlardandır. Zihniniz oldukça keskin bir biçimde çalıştığı için problem çözücü olabilirsiniz. Ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizi keşfetmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenize daha önce karşılaşmadığınız bakış açılarına sahip yeni bireyler girebilir ve aranızda dinamik bir sinerji yaratılabilir.

Bu haftanın enerjilerine damgasını vuran bir diğer gökyüzü açısı da sorumluluklarınızı hatırlatan Satürn ile ideallerinizi ve hayal gücünüzü, hayallerinizi zenginleştiren Neptün arasında gerçekleşecek zorlu kare açısı, her iki gezegen de geri harekette olduğu için bu zorlayıcı etkiyi daha çok içsel yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

Kararlarınızı alırken gerçekliğiniz, yaşam koşullarınız ve hayallerinizi dengelemek için çaba gösterebilirsiniz. Karar almak, gerçekçi olmak ve hayatınızı organize etmek bakımından zor bir transittir. Hedeflerinize yönelik somut bir gelişme ve ilerleme kaydetmek için ekstra çaba sarf etmeniz gereken, disiplinli olmanız beklenen bir süreçtir.