Pazar günü metafiziğe ilginiz artabilir

Yarın (28 Şubat Pazar) Ay Akrep’te ilerlemeye devam ediyor. Ay'ın Akrep burcunda olması diğer burçları nasıl etkileyecek? İşte yanıtı...

Pazar günü metafiziğe ilginiz artabilir

Yarın (28 Şubat Pazar) Ay Akrep'te ilerlemeye devam ediyor. Günümüzü Ay Akrep enerjilerine uyan etkinliklerle değerlendirebiliriz.

Dedektiflik, casusluk, gizemler, okült konular, korku , gerilim, vampirler, ölüm ötesi veya metafizik konular içeren bir film izleyerek ve kitap okuyarak boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ay Akrep'te konular genellikle iç dünyamızı ilgilendiren, cinsellik, sırlar ve gizli saklı tutulan konularla ilgili esrarengiz ve bilinmeyenin araştırıldığı sohbetlere yönelebilir. Cinsel enerjiniz ve seksapeliniz yüksek olabilir.

Bir sırrı veya saklananları ortaya çıkarabilirsiniz. Fazlalıklardan kurtulmak, geri dönüşüm yapmak, detoks yapmak, arınmak, fazla tüylerden kurtulmak, kötü alışkanlıkları bırakmak, bütçemizi dengelemek, borç, kredi, sigorta, vergi işleri ile ilgilenmek, fal, tarot veya kehanet gibi konulara yönelmek, gizemlerle ilgilenmek, cinsel fanteziler yaratmak, sevdiğinizle loş bir ortamda romantizmi harekete geçirecek bir müzikle baş başa kalmak veya kendi içinize, psikolojinize ve bilinç altınıza dönmek için çok uygun bir zaman dilimi.

ALKOL TÜKETİMİNE DİKKAT

Canınız ekşili acılı güçlü tatlar isteyebilir. Alkol ürünleri sizi daha güçlü etkileyebilir bu nedenle yine de çok aşırıya kaçmamalısınız. Diğer yandan, bu günün enerjilerine ek olarak duygu ve sezgi yükünüzü artırabilecek Güneş/Neptün kavuşumu olacak. Bugün çok rasyonel olamayabilirsiniz. Duygularınız, sezgileriniz, içsel enerjilerinize kulak vererek davranacağınız bir süreçtir.

Spiritüel, metafizik veya okült konulara ilginiz artabilir.

Karşınızdakilere hassasiyet gösterebilir ve onların sorunlarına dertlerine kulak verebileceğiniz bir transit etkisi var. Spiritüel, metafizik veya okült konulara ilginiz artabilir. Bu transitin kolay olmayan tarafı “hayır” diyememek olabilir ve iradenizi dış dünyaya yansıtmakta pek başarılı olamayabilirsiniz. Sebat, disiplin veya atılgan bir biçimde iş bitirici bir tavırla işlerinizi halletmekte zorlanabilirsiniz.

Gündelik hayatın rutinlerinden ve streslerinden kaçmak ve kendi keyfinize göre bir şeyler yapmak için çok uygun bir gün. Zor, üzücü, sıkıcı, acı gerçekler içeren konulardan sıyrılmak isteyebilirsiniz. Meditasyon yapmak, yoga, reiki yapmak, spiritüel konularla ilgilenmek sizi dış dünyanın üzerinize yüklediği gerginliklerden kurtaracak alternatif yöntemlerden bazıları olabilir.