Rüyaların aşkına hazır olun

21 Şubat Çarşamba gününden itibaren Venüs ve Neptün önümüzdeki beş gün boyunca birlikte hareket edecekler. Romantik zamanlar oluşturmak için harikadır! Yaratıcı çalışmalar içinde aynı şekilde. Bugün itibari başlayan ilişkiler çok romantik ve çok sevgi dolu olacaktır. Rüyaların aşkı gibi bir etki yaratabilir.

Rüyaların aşkına hazır olun

21 Şubat Çarşamba gününden itibaren Venüs ve Neptün önümüzdeki beş gün boyunca birlikte hareket edecekler. Romantik zamanlar oluşturmak için harikadır! Yaratıcı çalışmalar içinde aynı şekilde. Bugün itibari başlayan ilişkiler çok romantik ve çok sevgi dolu olacaktır. Rüyaların aşkı gibi bir etki yaratabilir.

Bağışlama, affetme, kabul etme ve sevgiyle bir şeyleri tedavi etmek için çok uygundur arkadaşlar. Hayal gücünün yüksekliğine işaret eder ve yardımlaşma temasının ne kadar önemli olduğunu vurgulayacaktır. Bu birkaç gün tiyatro, resim, fotoğrafçılık.vb kurslara yazılmak için çok uygun dönem olduğuna işaret etmektedir. Yalnız olanlar inşallah bu birkaç gün içinde gerçekten sevip sevilebilecekleri romantik ilişkileri başlar. İlişkilerde kusurları ve hataları görmezden gelmeye eğilimli olabilirsiniz. Yanılmaya ve kandırılmaya daha açık olabilirsiniz. İlişkilerinizde mistik deneyimler yaşayabilirsiniz ya da eğer yalnızsanız ruhsal yönü ağır, belki de mistik deneyimler yaşayabileceğiniz ilişkilere çekilebilirsiniz. Sanatsal her türlü girişim için başarılıdır. Albüm çıkarmak, oyun sahnelemek, sinema filmi çekmek, şarkı sözsü yazmak..vb. Başkalarına yardım etmek, hayır işlerine girişmek için de çok uygundur.

Özel hayatla ilgili kararlar almak için pek uygun bir zaman değildir. Objektif olmak neredeyse imkansız hale gelir. Evinizi boyatmak, yeni örtüler, perdeler almak içinde gayet uygundur. Hassas ve sanatçı ruhunuzu ortaya çıkarabilmek için yaratıcı yeteneklerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Resim, müzik, sergiler ve konserlere gidebilir, kendinizi başka bir dünyadaymış gibi hissetme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hayallere dalmak ve tembellik etmek için uygundur. Çok fazla enerji gerektiren işlerde çalışmamak veya günlük işlerin aynılığından romantik ve sanat dolu bir aktiviteye kaçmak daha akıllıca olabilir. Sevdiklerinize ve yakın çevrenizde yer alan insanlara yardım etmek, fedakarlıkta bulunmak ve anlayışlı davranmak için harika bir fırsattır.