Sakin ve dingin olacaksınız

Ay bugün (26 Temmuz Salı) akşam üzerine kadar boşluk etkisinde kalacak. Bu süreçte sakin ve dingin olacaksınız.

Sakin ve dingin olacaksınız

Ay bugün (26 Temmuz Salı) saat 08:19‘da boşluğa girecek. 17:38‘de Boğa burcuna geçiş yapacak.

Dünün enerjik ve hareketli enerjisinden sonra sabah saatlerinden itibaren Boğa burcunun enerjisini hissedeceğiz. Ay Boğa burcunda yüceldiği için oldukça keyfe ve hazlara, yemeye içmeye yönelik arzular içinde olacağız. Sakin, dingin, ayakları yere basar bir ruh halinde kendimizi şımartmak isteyebiliriz.

Tatlı ve hamur işlerinin zevkle tadının çıkarılabileceği bu gün hepimiz bir parça usta şef, ağzının tadını bilen bir gurme kesilebiliriz. Ay Boğa günlerinde kişiler genellikle pratik ve somut bir bakış açısıyla durumları ele alabilir. Paranın değerini biliriz ve paramızın karşılığını almak isteriz.

Anın tadını çıkarmak, bedenimizle mutlu olmak, masaj yaptırmak, dokunma, koku ve tat alma duyularımızı harekete geçiren şeylerle uğraşmak, siesta yapmak, kek veya pasta pişirmek, hamur işlerine ağırlık vermek, doğadan zevk almak, ayaklarını uzatıp televizyon karşısında çerezler eşliğinde keyif yapmak, müzik dinlemek, şarkı söylemek, sanat ve estetik içeren konulara eğilmek, rahat bir koltuğa yayılmak tam da Ay Boğa'dayken yapabileceğiniz faaliyetlerdendir.