İkizler – 26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

26 Şubat haftası burç yorumları... İkizler burcunu bu hafta neler bekliyor?

İkizler – 26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay ev, yuva, aile, yerleşim, kökler, gayrimenkul konular, toprak, arsa, arabayı sembolize eden bir alanda meydana gelecek. Evinizde şöyle bir detaylı temizlik yapmak, köklerinizi araştırmak, aile büyükleriniz ile bir araya gelmek için harika!

Evinizi, yaşadığınız alanı düzenlemek, tertiplemek eden geçirmek, bakım ve onarım gerektiren noktalara halletmek içinde gökyüzü destekleyici olacaktır. Ailenize karşı veya aynı evi paylaştığınız kişilere karşı biraz daha az eleştirel olmaya dikkat ederseniz iyi olur. En azından eleştirilerinizi ifade ederken kalp kırmamaya özen gösterin. Dolunay Neptünyen olduğundan, evinizin su borularına, tesisatına dikkat edin, arıza çıkarabilirler. Diyelim ki yeni bir yer satın alacaksınız, alacağınız yerin tesisatını bir ustaya göstermeden, kontrol etmeden almayın. Aile içinde yanlış anlamalardan doğan anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Bir de bu Dolunay zamanı evinizi yeniden düzenlemek, boyamak, evin şeklini, görüntüsünü değiştirmek, evinize yeni eşyalar, mobilyalar almak için de uygun bir zamanda olacaksınız. Ebeveynlerinizle ilgilenmek, sağlıklarına özen göstermek, zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Aile içi ilişkilerde daha fazla fedakarlık etmek ebeveynlere veya eşe anlayışlı davranmak gerekebilir.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür'ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. İş ve kariyer konularında oldukça yaratıcı, kuracağınız sağlıklı iletişim ile işleriniz oldukça yolunda gidecek. İyi iş anlaşmaları, imza atacağınız durumlar söz konusu. Yine hafta boyunca seyahatlerde söz konusu olabilir. Bu seyahatler keyifli ve mutluluk verici olacaktır. Her türlü ticari anlaşma, imza, pazarlama, reklam, tanıtım işleri için çok güzel bir hafta olacak.