İkizler – 27 Mart Haftalık Burç Yorumu

27 Mart haftası burç yorumları... İkizler burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu Yeni Ay dönemi özellikle arkadaşlıklar, dostluklar alanınızda etkin olacak. Onlarla hızlıca ortaklaşa bir takım işlere girişebilirsiniz. Farklı, daha önce hiç girmediğiniz ortamlara girebilirsiniz. Yenilikçi, sıra dışı, orijinal kişilerle tanışabilir, yaşamınıza dahil edebilirsiniz.

Özellikle sosyal medya üzerinden irtibat halinde olduğunuz kişilerle görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Merkür ile Satürn'ün uyumlu etkileşimi sayesinde arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden güzel destekler alabilecek, sosyal çevrenizi düzenleyebilecek, fikirsel anlamda birbirinize destek olabileceğiniz koşullar oluşabilecektir. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte zihinsel olarak dinlenme ve geleceğe yönelik planlar yapma zamanıdır. Fakat fikirlerinizi hayata döndürmek bir parça zor olabilir.

Yeni girişimlerde bulunmak, adımlar atmak için çok uygun zamanlar değil. Merkür 12. evinizde yer alacağından dolayı yaşamınızda bir takım konuları takıntı yapabilirsiniz. Bir takım gizli dedikodular, gizli bilgi alışverişleri gündeme gelebilir. Bu süreci bir hazırlık gibi görmekte yarar var. Bu dönem koşullar ve şartlar çok fazla kontrolünüz altında olmayabilir, zorlamamakta yarar var.