Koç – 1 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

1 Ağustos haftası burç yorumları... Koç burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Aslan burcundaki Yeni Ay ile başlıyoruz arkadaşlar. Aşk ve yaratıcılık gerektiren konularda şanslı, sürpriz gelişmelerin olacağı etkiler altında olacaksınız. Finansal anlamda da genel olarak iyi olmakla birlikte, abartılı harcamalar, yüklü ödemeler yapmanız gerekebilir. Bence ki karar size ait her zaman!  

Oldukça keyifli, eğlenceli, sürprizli, hareketli ve sizleri çok mutlu edecek gelişmeler getirecek bu Yeni Ay! Sizlerin adına ben bile heyecanlandım! Eğer ki yalnız iseniz mesafe olarak sizden uzakta veya ruhsal anlamda oldukça bilgiye sahip, karakter olarak oldukça olgun biriyle özel bir şeyler başlayabilir aranızda. Ya da partnerinizle birlikte seyahate çıkabilirsiniz mesela. Ya da işiniz sanat ve yaratıcılık gerektiren bir iş ise aniden bir teklif gelebilir. Oyunculuk, sanat, medya ile ilgili.

Yeni ay’da Güneş/Satürn etkileşimi ile yurt dışı, yabancılar, uluslararası işler, eğitimle ilgili konularda güvenilir, uzun soluklu girişimler ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Eğer ki yalnız iseniz, sizden mesafe olarak uzakta olan biri ile uzun soluklu bir birlikteliğe, gönül ilişkisine de başlama ihtimaliniz olduğuna işaret etmekte gökyüzü. Keza hamile kalmak için de uygun bir hafta. Bu hafta yeni bilgilere, yeni eğitimlere başlamak için de uygundur. Özellikle yabancı dil eğitimi. Bu hafta Mars da yeniden Yay burcuna geçiş yapacak ve 27 Eylül’e kadar seyahat edecek. Tabii bu dönemi daha iyi anlamak için Mart-Haziran arasındaki gündeminizi düşünmenizi tavsiye ederim. Mars sayesinde 26 Eylül’e kadar eğitim, yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, seyahatlerle ilgili konulara enerjinizi odaklayabileceksiniz. Bu konularla ilgili stresli durumlar söz konusu olabilir ve savaşmanız gerekebilir açıkçası. Hukuksal konularda daha dikkatli olmalı, ticari işlerde ilişkilerde sinirlerinizi bozabilecek durumlar meydana gelebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde aksilikler meydana gelebilir. Oradan getirteceğiniz olası ürünlerle de ilişkili olabilir bu.

Bu hafta Venüs Başak burcuna geçiş yapacak ve ay sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs sayesinde sağlığınızı disipline edebileceğiniz ve size iyi gelecek koşullar söz konusu. Mesela profesyonel bir yardımla diyete başlama, iyi bir hoca ile spora başlamak için harika bir süreç olacak. Eğer iş arayışı içindeyseniz bu tarihe kadar keyifli iş teklifleri, görüşmeler söz konusu. Olası iş arkadaşlarınızla problemlerinizi çözebileceğiniz bir dönem başlamış olacak sizler için. İş ve çalışma ortamınızla ilgili sizi sevindirecek, keyif verecek güzel gelişmelere oldukça açık olabileceksiniz.