Koç – 27 Haziran Haftalık Burç Yorumu

27 Haziran haftası burç yorumları... Koç burcunu bu hafta neler bekliyor?

Koç – 27 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Merkür'ün Yengeç burcuna geçişi ile yuva, aile, yaşadığınız mekanla ilgili iletişim trafiği artmaya başlıyor. Aile içerisinde önemli toplantılar, konuşmalar yapılabilir, bazı kararlar alınabilir.

Bunun yanı sıra evinizi değiştirme, evinizin dekorasyonunu değiştirme fikri daha çok aklınızda dolaşabilir. Bu dönem geleceğe yönelik planlar yapmak ve bu planları nasıl uygulayacağınızı organize etmek için güzel bir süreç. Evinize gelecek olan bir posta ile mutlu da olabilirsiniz.

Bu hafta Venüs/Neptün arasında uyumlu bir etkileşim olacak. Bu da size evinizde, yuvanızda huzur ve barış zamanına işaret etmekte. Evinizde sosyalleşebilir, evinizde dekoratif bir takım çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu hafta Venüs/Plüton etkileşimi ile öncelikle bu hafta ikili ilişkilere dikkat diyoruz. İlişkiler, evlilik veya ortaklıklarla ilgili sorunlar, sıkıntılar, kayıplar söz konusu, ayrılıklar, boşanmalar, ilişkilerde engeller söz konusu. Bu hafta sabretmeye biraz daha ihtiyacımız olabilir.

Akabinde bu hafta yaşadığınız yeri değiştirmek, yeni ev almak, evinizde dekoratif değişiklikler yapmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yalnız eviniz içinde olası kazalara, sigorta atmalarına, arızalara karşı hazırlı olmanızda yarar var. Ev içinde aniden minik bir durum kontrol dışı büyüyebilir, tartışmalardan uzak durmanızda yarar var.

Güneş/Neptün etkileşimi ile kendinize dönmek, özünüzü keşfetmek, bilinçaltı konuları ile ilgilenmek, rüyalarınızın etkisi altında kalmanız da kuvvetle muhtemel. Yalnız kazalara oldukça açık olacaksınız, lütfen dikkatsizce adımlar atmaktan çekininiz.

Loading...