22 Şubat haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Ortaklıklar, ilişkiler, sözleşmeler, anlaşmalar konuları üzerinde etkili olacak bu Dolunay.

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Ortaklıklar, ilişkiler, sözleşmeler, anlaşmalar konuları üzerinde etkili olacak bu Dolunay.

Kurduğunuz ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda bir takım kararlar vermenin arefesinde olabilirsiniz. Bu bir ortaklığı veya ilişkiyi bitirmek veya yeni bir şeyler başlatmak adına olabilir. Yeni anlaşmaların, sözleşmelerin gündemde olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Fakat Ay/Neptün etkileşimi hakim olacağından dolayı Dolunay haftasında dikkatli olun, oyuna gelmeyin, kandırılmayın, hayal kurmak yerine gerçekçi bir şekilde değerlendirin her şeyi. Kafanız karışık olabilir, duygularınız dağınık ve dalgalı olabilir bu konularda. Ya bu hafta bu konularda majör kararlar almayın ya da eğer illa bir karar alacaksanız hayallere kapılmadan gerçekçi bir şekilde davranın.

Eğer ki yeni anlaşmalar, sözleşmeler imzalanacaksa tüm maddeleri dikkatli bir şekilde okuyun, işinize gelmeyen noktalar varsa bunları değiştirmeye çalışın. Hafta boyunca dışarıdan gelen her türlü etkiye açık olacaksınız, diğer insanların ne söylediği, fikirleri sizlerin kararlarında etkili olacaktır.

Loading...