22 Şubat haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Bu Dolunay aşk, çocuklar, yaratıcılık, spekülatif kazançlar, hobiler, yaratıcılığı ilgilendiren bölgede meydana gelecek.

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay aşk, çocuklar, yaratıcılık, spekülatif kazançlar, hobiler, yaratıcılığı ilgilendiren bölgede meydana gelecek.

Bu konularda genel olarak titiz, detaycı, mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Özel hayatınızı daha fazla sorgulayabilir, hatalar arayabilir, sık sık eleştirileri dile getirebilirsiniz. Şimdi bu Dolunay zamanı Ay/Neptün sert kontağından dolayı özel hayatta bir aldanma, kafa karışıklığı, ne istediğini bilememe gibi durumlar yaşanabilir. Özel hayatta bir hayal kırıklığı söz konusu olabilir açıkçası. Yeni tanışabileceğiniz kimselerin size verdiği bilgileri farklı noktalardan doğrulamayı ihmal etmeyin bence. Eğer yaratıcı bir iş yapıyorsanız bu Dolunay yaratım gücünüzü arttırıcı bir şekilde destekleyecektir.

Fakat paranızla ilgili risk almak, kumar oynamak, şans oyunlarına dalmak, borsada yatırım yapmak, borsa oynamak içinde pek uygun bir hafta değil açıkçası. Yeni bir hobiye başlamak, el işlerine yönelmek, detay gerektiren uğraşla haşır neşir olmak için ise harikadır. Özel hayat veya çocuklarınızla ilgili bazı yalanlar ya da en azından gerçeklerin çarpıtılması biraz yıpratabilir sizi.

Loading...