22 Şubat haftasında İkizler burcunu neler bekliyor?

Dolunay ev, yuva, aile, yerleşim, kökler, gayrimenkul konular, toprak, arsa, arabayı sembolize eden bir alanda meydana gelecek.

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay ev, yuva, aile, yerleşim, kökler, gayrimenkul konular, toprak, arsa, arabayı sembolize eden bir alanda meydana gelecek.

Evinizde şöyle bir detaylı temizlik yapmak, köklerinizi araştırmak, aile büyükleriniz ile bir araya gelmek için harika. Evinizi, yaşadığınız alanı düzenlemek, tertiplemek eden geçirmek, bakım ve onarım gerektiren noktalara halletmek içinde gökyüzü destekleyici olacaktır. Ailenize karşı veya aynı evi paylaştığınız kişilere karşı biraz daha az eleştirel olmaya dikkat ederseniz iyi olur. Veya en azından eleştirilerinizi ifade ederken kalp kırmamaya özen gösterin. Dolunay haftasında Ay/Neptün sert kontağından dolayı ev içinde su baskınları, su boruları veya tesisat sıkıntıları oluşabilir.

Eğer yeni bir eve geçmek, ev almak ya da araba almak gibi bir planınız varsa, karşılaşacağınız kimselerin güvenilir olup olmadığını kontrol etmenizde yarar var. Bu hafta kendinizi hafif depresyonik hissedebilir amaç duygunuzu kısa bir süreliğine de olsa kaybedebilirsiniz, ama bu durumun geçici olduğunu bilin. Kendi hayatınıza dair kafanız biraz karışabilir.

Loading...