22 Şubat haftasında Koç burcunu neler bekliyor?

Bu Dolunay ev ve iş ortamınızı, sağlığınızı, birlikte çalıştığınız kimseleri, çok çalışmayı ama az karşılık görmeyi, evcil hayvanları sembolize eder.

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay 6. evinize denk düşmekte. Bu ev, iş ve çalışma ortamınızı, sağlığınızı, birlikte çalıştığınız kimseleri, çok ama çok çalışmayı ama az karşılık görmeyi, evcil hayvanları sembolize eder.

Demekki Dolunay sürecinde yeni iş projeleri gündeme gelebilir, yeni evcil hayvanlar alabilir, ev hayvanlarımızla ilgili konulara odaklanabilir, iş konusunda daha üretken, daha titiz, daha detaycı olabilir, kişisel sağlığımıza da ekstra dikkat kesileceğimiz bir hafta olacak. Fakat Dolunay zamanı Ay/Neptün sert etkileşimi bazı konularda aldanmaya, kandırılmaya, hayal kırıklığına, hassas olmaya, bir takım konularda kurtarıcı olmak ya da kurtarılmayı beklemek, kafa karışıklığı demektir. Demek ki iş konularında biraz gözümüzü dört açacağız her gelen teklife veya iş ortamında meydana gelen her olaya hemen atlamamak gerek. İş konusunda her türlü bilgiyi en az 2 defa kontrol etmek gerek.

Sağlık konusunda da özellikle ilaçların yan etkileri daha güçlü görülebilir, zehirlenme vakaları görülebilir veya bağırsaklarımızı bozabiliriz. Yapacağımız her türlü işte hakkınızı almaya özen gösterim hatta yapabiliyorsanız peşinatla çalışın, kandırılma riskine karşı.

Loading...