22 Şubat haftasında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Yurt dışı işleri, hukukla ilgili işler, eğitim, yabancılarla yapılan işler, inançlar, uzak yerlere seyahatlerle ilgili alanda etkili olacak.

Haftaya Başak burcunda ki Dolunay ile başlıyoruz. Yurt dışı işleri, hukukla ilgili işler, eğitim, yabancılarla yapılan işler, inançlar, uzak yerlere seyahatlerle ilgili alanda etkili olacak.

Hafta boyunca seyahatler organize edebilir, eğitimlere ve seminerlere katılabilir, vize ve pasaport işlerinizi halledebilir, hukuksal anlamda destek alabilirsiniz. Dolunay haftasında Ay/Neptün kontağı ile özellikle çıkacağınız seyahatlerde son kontrollerinizi dikkatli bir şekilde yapmaya özen gösterin. Hafta boyunca ruhsal konular, spirütel konular üzerine çokça araştırmalar ve okumalar yapabilir, bu konularda işin ehli kişilerden destekler alabilirsiniz. Sık sık hayatı, bu hayata neden geldiğinizi sorgulayabilir, kendinize yeni idealler, fikirler, amaçlar arayabilirsiniz. Deniz kenarı uzak yerlere seyahatler hayal edebilir veya seyahatler organize edebilirsiniz.

Bilinçaltı ve bilinçdışı…vb konularla ilgili sıkça araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle hafta boyunca rüyalarınız haberci nitelikte olabilir, fal baktırabilir, gelecekle ilgili bilgiler almak isteyebilirsiniz. Kargo…vb gönderilerinizin kaybolması gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu yüzden de bir yerlere bir şeyler gönderirken tüm bilgileri eksiksiz net bir şekilde doldurduğunuza emin olun.

Loading...