22 Şubat haftasında Terazi burcunu neler bekliyor?

Dolunay 12. evinizde meydana geliyor. Yani korkular, arkanızdan dönen işler, hastalıklar, bilinçaltı, psikolojiyi ilgilendiren alanda.

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay 12. evinizde meydana geliyor. Korkular, arkanızdan dönen işler, hastalıklar, bilinçaltı, psikolojiyi ilgilendiren alanda.

Bu hafta özellikle sağlığınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var. Hele ki bu Dolunay haftasında Ay/Neptün sert etkileşimi yüzünden, bağırsaklarınız, midenizle ilgili sorunlar çıkabilir, ilaçların yan etkileri daha güçlü bir şekilde görülebilir, zehirlenmeler olabilir, uyku bozuklukları oluşabilir..vb. Bunun yanı sıra sizi ruhsal anlamda rahatsız eden konular gün yüzüne çıkabilir. Bu hafta hayatı kontrol etmek, koşulları istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir, hayal kırıklıkları oluşabilir. Eğer işiniz yaratıcılık gerekten, ilhama ihtiyacınız olan bir iş ise bu etkileşim size destek olacaktır.

Haftanın genelinde yalnız olmak isteyebilir, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Olayları değerlendirirken gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Birileri arkanızdan oyun oynayabilir, sizi kandırabilir, oyuna getirebilir, herkese, her şeye hemen inanmayın.

Loading...