27 Mart haftasında Başak burcunu neler bekliyor?

27 Mart haftası burç yorumları... Başak burcunu bu hafta neler bekliyor? Ünlü astrolog Dinçer Güner yorumluyor...

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu Yeni Ay banka hesapları, muhasebe konuları, borçlar, primler, ödemeler, krediler, başkalarının maddi kaynakları ile ilgili konular üzerinde etkin olacaktır. Bu hafta bankanızda, kredi kartınızda, hesaplarınızda beklenmedik ve sürpriz bir takım minik sorunlar meydana gelebilir.

Bunun yanı sıra bu hafta umduğunuz veya istediğiniz maddi olanak ve koşullara çok daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Lütfen kimseyi acımasızca eleştirmeyin! Kelimelerinizi nereye gideceğini düşünerek kullanın. Size gelebilecek eleştirilerin en kötüsünü bile sabırla karşılayın. Her türlü anlaşma, sözleşme yapmak için de ortam fazlası ile uygun olacaktır. Kalıcı işler için imza atma haftası sizler için!

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Uluslararası ilişkilerde ve hukuksal konularda anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Yabancı uyruklu kişilerle veya yabancılarla daha çok iletişim içine girebilirsiniz. Yurt dışı için seyahat planları yapabilirsiniz. Mesela turları araştırabilirsiniz. Pasaport gibi resmi bir takım işlerinizi halletmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta mevki ve statü sahibi önemli kişilerden fikirsel anlamda güzel destekler gelebilir. Eğitim gibi konularda sizler için destekleyici olacaktır.