27 Mart haftasında Koç burcunu neler bekliyor?

27 Mart haftası burç yorumları... Koç burcunu bu hafta neler bekliyor? Ünlü astrolog Dinçer Güner yorumluyor...

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu Yeni Ay’ın daha çok iş ve kariyer alanınızla ilgili konularda etkin olacağını düşünüyorum. Bu bir değişimin işareti bence! Eğer iş arıyorsanız bu önümüzdeki 10 günlük süreç sizin için oldukça önemli olacağına işaret etmektedir.

Yalnız sizleri güç savaşları, güç çekişmeleri veya aşırı inatçı tavırlar sergilemeniz yorabilir. Biraz tavırlarınıza bu hafta dikkat etmelisiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Finansal konularda akılcı çözümler yaratabileceğinize işaret ettiği gibi, para meseleleri ile ilintili konularda toplantı, görüşme, imza gerektiren konular söz konusu olabilecek. Özellikle vergi, burs, prim..vb konularda kararlar almanız gerekebilir. Muhasebeciniz veya banka işlerinizi yürüten kişilerle önemli görüşmeler ve kararlar alabilirsiniz. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek.

Bu süreçte zihninizi, aklınızı para ile ilgili konulara yöneltmeye başlayacaksınız. Daha iyi nasıl para kazanırım, para kazanabilmek için yeni projeler üretebilirsiniz. Fikirleriniz, zihniniz daha para odaklı bir şekilde çalışmaya başlayacak. Sohbet konularınız daha para üzerine dönmeye başlayabilir. Para ile ilgili seyahatlere çıkabilirsiniz. Yalnız para ve kazançlarla ilgili konularda harekete geçmekte biraz yavaş davranabilir, kendinizi fazla sağlama almak eğiliminde olabilirsiniz.

Loading...