27 Mart haftasında Oğlak burcunu neler bekliyor?

27 Mart haftası burç yorumları... Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor? Ünlü astrolog Dinçer Güner yorumluyor...

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Yeni Ay zamanı yaşadığınız yeri, evi, şehri değiştirmek isteyebilirsiniz. Hatta bununla ilgi araştırmalar, görüşmeler yapabilirsiniz. Yeni ev almak, satmak, bununla ilgili de gelişmeler meydana gelebilir.

Aslında bence bu Yeni Ay biraz da sizlerin geleceğinizle ilgili olan hedeflerinizi yeniden gözden geçirmenize ve yeni aksiyonlar almanıza da neden olabilir. Yaşamınızda memnuniyetsiz olduğunuz alanları belirleyip bunları düzeltmek için girişimlerde de bulunabilirsiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, etkileşim içinde olduğunuz kişilerle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu bazı arkadaşlarınızla görüşmeme kararı da olabilir. Sosyal hayatınızı gözden geçirme, düzenleme zamanı sizler için bu hafta! Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla birlikte zihin fırtınaları yapıp yeni projeler de üretebilirsin.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Aşk ve çocuklardan yana oldukça şanslı zamanlar! Özellikle yalnız olanlar kalbinizi hızlı attıracak bir aşk ile karşılaşabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda da sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hobilerinize daha çok vakit ayırabilir, okuyabilir, yeni ilgi alanları keşfedebilirsiniz. Yaratıcılığınız bu dönemde oldukça artacaktır. Yalnız Merkür etkisi ile aşk hayatınızla ve çocuklarınızla ilgili konularda bir takım kararlar vermeniz gerekebilir. Eğer yalnız iseniz flörtlerin tadını çıkarmaya bakın!