27 Mart haftasında Terazi burcunu neler bekliyor?

27 Mart haftası burç yorumları... Terazi burcunu bu hafta neler bekliyor? Ünlü astrolog Dinçer Güner yorumluyor...

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bir nevi sizin için rekabet haftası olabilir. Karşınızdaki kişilerle ilişkilerde gerginlikler, tuhaf anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Bunun yanı sıra sizlere sürpriz ortaklık, iş teklifleri de gelebilir.

Partnerinizin veya eşinizin kariyer yaşamında beklenmedik, ani, sürpriz değişimler ve gelişmeler de oluşabilir. Bu hafta özellikle ilişkisi olanlar bir parça dikkat! Partneriniz biraz huysuz ve sinirli olabilir. Bana göre alttan almaya özen göstermenizde yarar var. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Para konusunda anlaşmalar yapabilirsiniz. Finansal konularda başarılı kararlar verebileceğiniz bir hafta olacak sizler için. Para, finans konuları ile ilgili kendinize çeki düzen verme, toparlama zamanı olduğuna işaret etmektedir. Sizler için para ile ilgili mevzularda mantıklı düşünme, karar alma haftası! Bu aralar ticarete atılmak, kendi işinizi kurmak için de uygun dönemdesiniz.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Riskli içeren yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Kredi için bankaları araştırabilirsiniz. Miras, burs, prim, vergi gibi konularla hafta ortasına kadar ilgilenmeniz gerekebilir. Ortaklaşa işlerden elde ettiğiniz kazançları arttırmaya yönelik fikirler ortaya koyabilirsiniz. Zihnen yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Sürekli bir şekilde, bir şeyleri planlayarak ve organize ederek geçirmeniz gerekebilecek.