27 Mart haftasında Yay burcunu neler bekliyor?

27 Mart haftası burç yorumları... Yay burcunu bu hafta neler bekliyor? Ünlü astrolog Dinçer Güner yorumluyor...

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Yaratıcılık gerektiren sanat vb. konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Yaşamın daha eğlenceli, sizi memnun edici taraflarına yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu Yeni Ay aslında sizin aşk evinizde meydana gelecek. Fakat…! 

Eğer bir partneriniz yok ise oldukça flörtöz olabileceksiniz. Birden fazla kişi ile görüşebilir, yemeklere çıkabilir, randevulaşabilirsiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Psikolojik olarak zorlanabileceğiniz birkaç gün yaşayabilirsiniz. Ciddi iletişim sıkıntıları, iletişim araçlarında bozulmalar, kendinizi ifade etmekte zorlanmalar söz konusu olabilir. Fikirlerinizi dile getirmek bu hafta zor olabilir. Birileri sizleri engelleyebilir. Duyabileceğiniz dedikodular canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra sizin için hobi olan bir şeyin eğitimine başlamak için de uygun koşullarla karşılaşabilirsiniz. Para kazanmak için alternatif yollar yaratmaya çalışabilirsiniz.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İş ve çalışma ortamınızda huzur ve başarıyı yakalamanız çok daha kolay olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişiler ile daha verimli paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yeni işler, projeler gündeme gelebilir. İşinizle ilgili sözleşmeler anlaşmalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda iletişim trafiğiniz oldukça artmaya başlıyor. İş ile ilgili seyahatlere çıkabilir, yeni şeyler öğrenmek adına bazı eğitimler alabilirsiniz.