Kova – 22 Şubat haftası

Krediler, ödenmesi gereken tutarlar, borçlar, bankacılık işleri, vergi işleri, nafaka, primler, burslar, miras gibi konular üzerinde etkili olacak.

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Krediler, ödenmesi gereken tutarlar, borçlar, bankacılık işleri, vergi işleri, nafaka, primler, burslar, miras gibi konular üzerinde etkili olacak.

Kredi araştırmaları işine girebilir, para konularını ilgilendiren davalarını varsa onlar üzerine yoğunlaşabilir, dışarıya olan borçlarınızı gözden geçirip kendinize bir ödeme planı oluşturabilir, kullandığınız kredi kartlarınızla ilgili kararlar alabilir, harcamalarınız konusunda kendinize biraz çeki düzen verebilirsiniz. Açıkçası finansal bir kriz söz konusu diyebilirim biraz ama panik yapmayın. Dolunay haftasında Ay/Neptün etkileşimi hakim olduğundan dolayı, finansal konularda bazı hatalar yapılabilir, yanlış yere ödemeler, kafa karışıklığı yaşanabilir. Beklediğiniz bir burs, kredi, sponsorluk..vb bir şey varsa olmayabilir veya olma hali sizi tatmin etmeyebilir. Sizin beklediğiniz, umduğunuz mebla daha fazladır ama sizin elinize az geçebilir.

Maddi konularda gerçekçi olmak zorunda olduğunuz bir hafta, hayal kurma lüksünüz yok! Yoksa zarar görebilirsiniz. Birilerine kefil olmak, borç vermek içinde hiç uygun bir hafta değil, kandırılma aldatılma potansiyeliniz yüksek. Muhassebecinizin yaptığı veya banka çalışanının yaptığı bir hatayı düzeltmekle de uğraşabilirsiniz.

Loading...