Kova – 27 Mart Haftalık Burç Yorumu

27 Mart haftası burç yorumları... Kova burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Koç burcunda ki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu hafta özellikle trafikte dikkatli olmanızı önerebilirim. Hız yüzünden veya dikkatsizlikten minik sorunlar ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra bu hafta bazı sözleşmeler, imza gerektiren konular ortaya çıkabilir.

Yakın çevreniz ve onların sorunları ile daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Kardeşinizin kariyer yaşamında sürpriz bir değişim meydana gelebilir. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. İş ve kariyerinize ilişkin konularda karar alma ve uygulama dönemi. Yeni kariyer hedefleri belirleme, iş görüşmeleri yapma, işinizle ilgili önemli toplantılar, görüşmeler zamanı. Bu hafta kariyerinizi ilgilendiren konularda imza atmanız gerektiren konular olursa düşünmeden atabilirsiniz. İş ve kariyerle ilgili konularda mantıklı olan ne ise onun kararını veriyor olmanız önemli olacaktır.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Evinizde size huzur ve rahatlık sağlayacak dekoratif değişiklikler yapabilir, aile içinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Merkür ile birlikte istediğiniz bir evi satın almak için karar verebilir, taşınmak için kolları sıvayabilirsiniz. Yuva, aile, emlak, alım veya satım, aile içi ilişkiler konusunda keyifli, kazançlı ve şanslı zamanlarınız olacak.