Oğlak – 29 Şubat Pazartesi

Arkadaşlarınız ve sosyal gruplarınızla belirli idealleriniz üzerinde görüş birliğine varabilirsiniz.

Oğlak – 29 Şubat Pazartesi

Arkadaşlarınız ve sosyal gruplarınızla belirli idealleriniz üzerinde görüş birliğine varabilirsiniz.

Ancak uzlaşmak için biraz mücadele vermeniz beklenebilir. Hasıraltı edilmiş konular gün yüzüne çıkabilir. Sezgisel yetenekleriniz ve öngörünüze güvendiğiniz taktirde maddi ve manevi kazanımlarınızı doğru değerlendirebileceğiniz bir transit etkisi altındasınız.

Genel olarak ise; bugün Ay Akrep burcundaki geçişine devam ediyor. Yoğun enerjiler öğleden sonra Ay/Mars kavuşumu ile daha da keskinleşecek. Duygusal çıkışlardan, öfkeli bir tutumdan, aşırı kıskançlık ve sahiplenme duygusundan uzak durmalıyız. Sivri ve kırıcı kelimelerden uzak durmalıyız. Akrep para paylaşımı, kredi, borç, vergi veya sigorta ödemeleri açısından işlerin daha akıcı ilerlediği günleri sembolize eder. İş ve profesyonel içerikli konularda özellikle ciddi, sorumlu, aklı başında, stratejik davranabileceğimiz bir gündeyiz.

Bu görünümü destekleyen gökyüzünde Venüs ile Satürn arasında destekleyici bir açı gerçekleşiyor. Yapmanız gereken işleri planlı ve programlı bir biçimde yapabileceğiniz ve görevlerinizi yerine getirmek için çaba göstereceğiniz bir transittir. Zaten bunu siz yapmasanız bile, yapmanız gerekenleri hatırlatan ve size bu işi şu zamana kadar bitirmelisin diyen biri vardır.

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde ciddi ve gerçekçi olmak, attığınız adımlarda ayakları sağlam yere basmak ve tutarlı olmak zorunluluğu hissedebilirsiniz. Rasyonel düşünmek ve akılcı çıkarımlar yapmak, hedeflerinize hırsla ve kararlılıkla ulaşmak için gereken motivasyona sahip olabilirsiniz. Yaşı sizden büyük bir akraba veya yakınınız size destek olabilir.

Çevrenizle olan ilişkilerde veya sosyal ilişkilerinizde geleneksel değer yargılarına ve kurallara bağlı kalarak hareket etmek gerekebilir. Radikal ve sıra dışı tutum ve davranışlardan uzak durmakta fayda olur. Ay saat 22:55‘te boşluğa girecek.

Loading...