Oğlak – 26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

26 Şubat haftası burç yorumları... Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor?

Oğlak – 26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Yurt dışı işleri hukukla ilgili işler, eğitim, yabancılarla yapılan işler, inançlar, uzak yerlere seyahatlerle ilgili alanda etkili olacak. Hafta boyunca seyahatler organize edebilir, eğitimlere, seminerlere katılabilir, vize ve pasaport işlerinizi halledebilir, hukuksal anlamda destek alabilirsiniz.

Hafta boyunca ruhsal konular, spirütel konular üzerine çokça araştırmalar ve okumalar yapabilir, bu konularda işin ehli kişilerden destekler alabilirsiniz. Hafta boyunca sık sık hayatı, bu hayata neden geldiğinizi sorgulayabilir, kendinize yeni idealler, fikirler, amaçlar arayabilirsiniz. Deniz kenarı uzak yerlere seyahatler hayal edebilir veya seyahatler organize edebilirsiniz. Bilinçaltı, bilinç dışı…vb konularla ilgili sıkça araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle hafta boyunca rüyalarınız haberci nitelikte olabilir, fal baktırabilir, gelecekle ilgili bilgiler almak isteyebilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür'ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Dostlarınızla, arkadaşlarınız fikirler ve projeler üretebilir, birlikte seyahatlere çıkabilir, arkadaşınızla ortak bir karar verip birlikte bir eğitime başlayabilir, arkadaşlarınızla aranız bozuk ise sağlıklı iletişim kurarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz hafta boyunca.