Terazi – 22 Şubat Pazartesi

Bilinçaltı fenomenlerinizde, somut işlere sarılma veya soyut düzlemde kendinizle baş başa kalmak arasında bir ikilem yaşayabilirsiniz.

Terazi – 22 Şubat Pazartesi

Bilinçaltı fenomenlerinizde, sezgi ve içsel dünyanızda kendinizi tartma, somut işlere sarılma veya soyut düzlemde kendinizle baş başa kalmak arasında bir ikilem yaşayabilirsiniz.

Bedensel ve ruhsal sağlığınızla ilgili farkındalıklar edinebilir. Özellikle sağlık kontrolüne yönelmek, doktora gitmek ve bedeni disipline etmek üzerine diyet veya zararlı bir alışkanlıktan kurtulmak için çabalayabilirsiniz.

Genel olarak ise; Ay 14:25'te Başak burcuna geçiş yapıyor ve bugün saat 21:19'da 3 derece Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Her Dolunay bir farkındalık ve aydınlanma zamanıdır. Hayatınıza ve sağlığınıza odaklanmak, kendinize çeki düzen vermek için uygun bir zamandır.

Pratik ve pragmatik bir yaklaşımla işlerinize sarılmakla kendi kendinizle baş başa kalmak arasında ikilem yaşayabilirsiniz. Hizmet etmek, alttan almak zorunda olduğunuz bir duruma karşı hayır diyememe sebeplerinizin üzerinde düşünebilirsiniz.

Loading...