Dinçer Güner’den Atatürk Havalimanı saldırısı yorumu

Atatürk Havaliman'nında dün akşam saatinde gerçekleşen terör saldırısında 41 kişi hayatını kaybetti, 239 kişi de yaralandı. Dinçer Güner olaydan iki gün önce paylaştığı yazısında bu konuya değinmişti.

Dinçer Güner’den Atatürk Havalimanı saldırısı yorumu

Bu Yeni Ay Türkiye doğum haritasında 1. eve ve Plüton’un üzerine denk düşmekte. Mundane (politik/dünya astrolojisine) göre bu alan; halk, ülkenin bakış açısı, halkın endişeleri, ülkedeki iç sesler, halkın psikolojisi, vergiler, halkın tepkileri demektir.

Bir kere Yeni Ay Yengeç burcunda olduğundan ülkemizin gelenekleri, görenekler, töreleri, adetleri, geçmiş döneme ait konular, anneler, güvenlikle ilgili konular, halkın güvenliği, halkın psikolojisine ilişkin konular ön planda olacaktır. Yeni Ay Türkiye’nin 4. evinde ( güvenlik, topraklar, muhalefet, gayrimenkul konuları, tarım, madenler, kömür ocakları) bulunan Mars (ateşle ilgili konular, kazalar, silahlar) ile sert bir kontağı olacak.

Bu Yeni Ay Türkiye doğum haritasında 1. eve ve Plüton'un üzerine denk düşmekte. Mundane (politik/dünya astrolojisine) göre bu alan; halk, ülkenin bakış açısı, halkın endişeleri, ülkedeki iç sesler, halkın psikolojisi, vergiler, halkın tepkileri demektir.

Bugünler itibari ile 10 gün boyunca özellikle sınırlardaki olayların gücünün giderek artacağını, doğudaki gerginliğin yükselerek artacağını göstermekte. Elbette potansiyel olarak bu bir haftalık süreçte maden ocaklarında irili ufaklı korku ve endişe yaratacak kazalar oluşabilir. Halkın kendini güvende hissetmeyeceği, ulusal güvenliğin tehdit altında olabileceği durumlar meydana gelebilir. Panik duygusu yaratabilecek depremlerde söz konusu olabilir. Ülkeye olan aidiyet duygusunu tetikleyecek, hep bir ağızdan ülkenin sahipsiz olmadığına dair söylemler geliştirebiliriz.

Bu Yeni Ay biraz halkın milliyetçi duygularını tetikler nitelikte etkisi olacaktır. Sahip olduğumuz değerler ve manevi konularda daha hassas olabilir. Ülkenin manevi değerlerine laf atan, söz söyleyen kişilere karşı tepkiler biraz kışkırtıcı ve sert olabilir. Yeni Ay Türkiye haritasında Plüton’un tam üstünde meydana gelecek.

Plüton'u astrolojide şunlarla sembolize ederiz; kontrol dışı büyük güçler, depremler, doğal afetler, gizli örgütler, mafyatik kişileri, yer altı örgütleri, karanlık işler, atom bombası, kimyasallar, kitlesel ölümler, suikastler, büyük değişim ve dönüşümler, bilinçaltı, despot kişiler, ihtiras, tutku, şehvet, tamamen yok etme, yıkım, baskı, katletme, müstehcen konular, taciz, tecavüz, kara büyü, lanet, yanardağ aktiviteleri, silahlı soygunlar, yeraltı, madenler, yeraltı ile ilgili sorunlar demektir. Yeni Ay'ın tam Plüton'un üzerinde olması tüm bu saydıklarımı tetikleyecektir.

Umarım Plüton etkisi ile hepimizi çok üzecek bir deprem veya doğal afet ile karşı karşıya kalmayız. Ya da yine bir yerlerde bombalar veya canlı bombalar patlamaz. Halkı çok üzecek durumlar meydana gelmez.

Ay/Neptün kontağı uluslararası ilişkilerde, yabancı ülkelerle yaptığımız ticari işlerde, hukuk medya konularında ortamı az da olsa yumuşatabilecek etkiler söz konusu. Türkiye açısından oldukça zor bir Yeni Ay bizleri bekliyor. Şu sıralar küçük küçük artçı sayılabilecek depremler meydana geliyor. Umarım Plüton etkisi ile hepimizi çok üzecek bir deprem veya doğal afet ile karşı karşıya kalmayız. Ya da yine bir yerlerde bombalar veya canlı bombalar patlamaz. Halkı çok üzecek durumlar meydana gelmez.

Haberin tamamı için linki tıklayınız…

Loading...