Yay – 1 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

1 Ağustos haftası burç yorumları... Yay burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Aslan burcundaki Yeni Ay ile başlıyoruz arkadaşlar. Hukuksal konular, eğitim, seyahatler, yurt dışı ile ilgili işler, uzak akrabalar ve tanıdık sayılabilecek arkadaşlarınızla ilgili konularda süper sevindirici haberler, gelişmeler yaşanabilir.

Yurt dışı menşeli bir iş teklifi gelebilir, uluslararası bir firma ile görüşmeye gidebilirsiniz veya iş ile ilgili size keyif verecek bir takım seyahatlerde gündeme gelebilir. Ama derseniz ki, tatil ne olacak, işin o kısmı biraz karışık arkadaşlar şöyle ki, tatile çıkmadan önce son kontrollerinizi dikkatli yapın. Biletinizi, bavulunuzu, yanınıza almanız gereken şeyleri tekrar tekrar kontrol edin. Bir takım minik aksilikler keyfinizi kaçırmasın. Yeni Ay’da Güneş/Satürn etkileşimi ile yayıncılık, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler ve projelerde ise kontrollü, uzun soluklu, sağlam ve emin adımlar atabilirsiniz. Seyahat planları da yapabilirsiniz pek tabii ki. Hayatınızı düzene sokmak, kendinize çeki düzen vermek, yeni hedefler koymak, stratejiler belirlemek içinde harika bir hafta.

Bu hafta Mars da yeniden Yay burcuna geçiş yapacak ve 27 Eylül’e kadar seyahat edecek. Tabii bu dönemi daha iyi anlamak için Mart-Haziran arasındaki gündeminizi düşünmenizi tavsiye ederim. Gücünüzü, kuvvetinizi yönlendireceğiniz ve çaba sarf edeceğiniz alanın kendi kişisel yeteneklerinizi, motivasyonlarınızla ilgili olabileceğine işaret eder. Uyku dönemi sona erdi arkadaşlar. Artık harekete geçme, girişimlerde bulunma, yaşamınızda hız katma zamanı! Şu dönem sizler için süper bereketli bir dönem, iyi kullanın. Yalnız sakarlıklar ve minik kazalara da dikkat edin, işin içinde Mars var sonuçta. Daha dışa dönük, hareketli, sınırları zorlama isteğiyle dolup taşacaksınız. Cinsel anlamda da tam performans sergileyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Daha girişken, daha agresif kendinizi çok daha güçlü ve motive hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.

Bu hafta Venüs Başak burcuna geçiş yapacak ve ay sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Bu harika bir etki! Üstlerle ilişkiler, onlardan rahatlıkla destekler alınabilecek ve terfiler söz konusu olabilecektir. Bunun yanı sıra işini değiştirmek isteyenler ve iş arayanlar sizlere de aynı şekilde müjdeli haberlerim var. Venüs yeni işler bulmanız konusunda inanılmaz destekler sağlayacaklar. Toplum önünde daha çok görünür olacaksınız. Mevkinizde, statünüzde yükseliş meydana gelecek.