Yengeç – 1 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

1 Ağustos haftası burç yorumları... Yengeç burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Aslan burcundaki Yeni Ay ile başlıyoruz arkadaşlar. Bu Yeni Ay harika etkilere sahip, hemen olası etkilerinden bahsedelim. Öncelikle güzel hediyeler alabilirsiniz. Çok istediğiniz bir eşya ve gerece sahip olabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilir, finansal anlamda yeni kazanç kapıları ile karşılaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile bir araya gelebilir, bir kutlama, organizasyon veya etkinliğe katılabilirsiniz. Tabi bu Yeni Ay etkisi ile abartılı harcamalar içine de girebilirsiniz. Aman dikkat diyelim! Ama ben bu Yeni Ay sürecini çok sevdim! Hepiniz için harika sürprizleri var çünkü! Eğer ki serbest meslek sahibi iseniz bir çok yeni müşteri ile karşılaşabilirsiniz. Ya da yurt dışı bağlantılı işlerden gelir elde edebilirsiniz. Yabancılarla çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yeni Ay’da Güneş/Satürn etkileşimi ile yanınıza uzun süre çalışabilecek bir yardımcı alabilir, uzun soluklu çalışabileceğiniz bir müşteri bağlantısı kurabilirsiniz. İş ortamınızla ilgili sorumluluklarınız ve yükleriniz artıyor bu hafta. Fakat hepsinin rahatlıkla üstesinden gelebileceksiniz. İş ortamınızı ve mali durumunuzu revize etmek, bir takım sorumluluklar almak, iş yatırımları yapmak için de ideal bir hafta. Bu hafta Mars da yeniden Yay burcuna geçiş yapacak ve 27 Eylül’e kadar seyahat edecek. Tabii bu dönemi daha iyi anlamak için Mart-Haziran arasındaki gündeminizi düşünmenizi tavsiye ederim. Hayatınızda önem ve ivme kazanmaya başlıyor. Daha çok çalışabilir, efor sarf edebilir, yorulabilirsiniz. İş arayanlar bu dönem bol bol görüşmelere gidebilirler. Birlikte çalıştığınız kişiler ile agresyona dikkat etmekte fayda var. Görüş ayrılıkları gerginliklere sebep olabilir. Sağlıkla ilgili de özellikle ateşli rahatsızlıklar, düşme, çarpma, yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sağlıkla ilgili küçük bir operasyon geçirmeniz gerekebilir. Özelikle kaslarınıza dikkat edin. Kas kaynaklı sağlık problemleri söz konusu olabilir.

Bu hafta Venüs Başak burcuna geçiş yapacak ve ay sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar birbirinden keyifli 3-4 günlük kısa yolculuklar sık sık gündeme gelebileceği gibi, oldukça keyifli haberlerde alabileceksiniz. Bunun yanı sıra eğitime ilişkin konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizden, yakın çevrenizden ve komşularınızdan destekler görebileceksiniz.

Loading...